Budowa drogi dla rowerów wzdłuż ul. Sikorskiego w Katowicach w ramach Budżetu Obywatelskiego

Miejski Zarząd Ulic i Mostów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00477084
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00477084/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-06 09:40
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d9145c3-68f2-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6340008185
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00477084 z dnia 2023-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dla rowerów wzdłuż ul. Sikorskiego w Katowicach w ramach Budżetu Obywatelskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166309

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J. Kantorówny 2a

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-381

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzum@mzum.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzum.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzum.katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi dla rowerów wzdłuż ul. Sikorskiego w Katowicach w ramach Budżetu Obywatelskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d9145c3-68f2-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00477084

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00079934/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Bezpieczna droga rowerowa na ul. Sikorskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00441387

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 67/X/2023/WP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 846046,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi dla rowerów wzdłuż ul. Sikorskiego w Katowicach w ramach Budżetu Obywatelskiego.
1. Roboty ziemne i rozbiórkowe z odwozem - 1009m3.
1. Obrzeża bet. – 810mb.
2. Krawężnik bet. – 530mb
3. Chodnik opaska, wjazdy i parkingi.
 Ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego gr.25cm – 1450m2,
 Ułożenie nawierzchni z bkb. gr.8cm – 1450m2,
4. Ścieżka.
 Podbudowa z kruszywa łamanego gr 25cm – 910m2,
 Ułożenie warstwy wiążącej gr. 4cm - 910m2
 Ułożenie warstwy ścieralnej czerwonej gr. 4cm - 910m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza cena ofertowa (1.228.947,83zł.) przekracza kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia publicznego (1.040.637,00zł.) a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane