Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00477474
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-06 11:06
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8971660625
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
Wykonawcy
2 przyznane
IGOR KWIATKOWSKIWrocław, PL
154 800 PLNIGOR KWIATKOWSKIWrocław, PL
154 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.