Dowóz uczniów do szkół z terenu Gminy Gielniów w 2025r.
Gmina Gielniów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00105541
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00105541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-14 13:18
- Lokalizacja
- Gielniów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-071ed30b-814c-4a7b-8286-b9ba5d5ab031
- Identyfikator
- 6010073788
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105541 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do szkół z terenu Gminy Gielniów w 2025r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gielniów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 75
1.5.2.) Miejscowość: Gielniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-434
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gielniow.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.uggielniow.nv.pl/a,15739,informacje-podstawowe.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uggielniow.ezamowienia.com/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów do szkół z terenu Gminy Gielniów w 2025r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-071ed30b-814c-4a7b-8286-b9ba5d5ab031
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063219/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Dowóz uczniów do szkół z terenu Gminy Gielniów 2025r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.26.1.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa polegająca na dowożeniu i odwożeniu uczniów oraz dzieci wraz z opieką zapewnioną przez Zamawiającego zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa do publicznych szkół podstawowych: Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielinach, Bieliny 99; Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozwadach, Rozwady 72A; Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gielniowie, ul. Sportowa 4 i Szkolna 5 w ramach komunikacji regularnej w oparciu o zakup imiennych biletów miesięcznych dla każdego ucznia w okresie od 17 lutego 2025r. do 31 grudnia 2025r., w dni nauki szkolnej taborem przystosowanym do usług transportu zbiorowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116532,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 142828,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116532,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUS CAR Service Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260254710
7.3.3) Ulica: ul. Kolberga 9
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-620
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116532,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |