Dostawa mieszanek kruszywa naturalnego związanego hydraulicznie cementem oraz betonu
Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00105558
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00105558/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-14 13:21
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c977abe-eee2-4374-9982-5d5fc53a99c8
- Identyfikator
- 7130207884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
KruszywoBeton
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105558 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mieszanek kruszywa naturalnego związanego hydraulicznie cementem oraz betonu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430121305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Lotników Polskich 5
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@pegimek.swidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pegimek.swidnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pegimek.logintrade.net/zapytania_email,189027,aca32cebd4093122901a29e3b0cdc0ac.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mieszanek kruszywa naturalnego związanego hydraulicznie cementem oraz betonu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c977abe-eee2-4374-9982-5d5fc53a99c8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105558
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077113
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/2025/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa warstw konstrukcyjnych jezdni zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia podanym w załączniku nr 4 do SWZ tj.:
1. Mieszanka kruszywa naturalnego (piasku) związanego hydraulicznie cementem, klasa wytrzymałości C 1,5/2 w ilości do 800 m3;
2. Mieszanka kruszywa naturalnego (piasku) związanego hydraulicznie cementem, klasa wytrzymałości C 3/4 w ilości do 2000 m3;
3. Beton klasa wytrzymałości C 8/10 w ilości do 250 m3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44114000-2 - Beton
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2024 poz. 1320 z późn. zm.): cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
w przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu składania ofert wpłynęło sześć ofert. Przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia w wysokości 563 832,00 zł. Oferta z najniższą ceną w wysokości 640 461,00 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |