Dostawa artykułów spożywczych i jaj kurzych dla potrzeb kuchni szpitalnej - z podziałem na zadania - powtórka
SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00447881
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00447881/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-07 09:19
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbddfde8-0f20-400e-9ff8-6797ecfb4084
- Identyfikator
- 7921805587
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychCukier i produkty pokrewneOcet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztardaJaja
Wykonawcy
2 przyznane
Poladex L. Zaborniak M. Zaborniak Spółka JawnaLubaczów, PL · lot 0
345 294,84 PLNJACEK ZYGMUNTWiązownica, PL · lot 1
90 090 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447881 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych i jaj kurzych dla potrzeb kuchni szpitalnej - z podziałem na zadania - powtórka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296638
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 18
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 621 46 11
1.5.8.) Numer faksu: 16 621 24 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spzozjaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzozjaroslaw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów spożywczych i jaj kurzych dla potrzeb kuchni szpitalnej - z podziałem na zadania - powtórka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbddfde8-0f20-400e-9ff8-6797ecfb4084
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025966/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa artykułów spożywczych i jaj kurzych dla potrzeb kuchni szpitalnej - z podziałem na zadania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-3502/51/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 486665,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRODUKTY j.m. "Ilośćmiesięcznie"
2 3 4
Budyń śmietankowy 64g szt. 20
Budyń śmietankowy, waniliowy, czekoladowy 1kg kg 10
ciastka zbożowe 50g szt. 460
ciastka zbożowe owsiane z owocami 30g szt. 460
Chili pieprz cayenne 1000g szt. 1
Chrupki kukurydziane smakowe 15g szt. 460
Chrupki kukurydziane kręcone 25g szt. 120
Chrzan tarty 180- 260g ( nie mniej niż 50% chrzanu) szt. 150
Cukier paczkowany 1kg kg 400
Cukier puder 500g kg 3
Cukier waniliowy 32g szt. 20
Cynamon 20 g szt. 20
Curry 20g szt. 20
Czosnek granulowany 1000g szt. 1
Dżem N/S wiśniowy , truskawkowy, brzoskwiniowy jednorazowy 25g szt. 1500
Dżem N/S wiśniowy , truskawkowy 280g (nie mniej niż 30-40% owoców) szt. 60
Fasola "Jaś" 500g kg 60
fasolka konserwowa 400g (czerwona, biała) szt. 30
Gałka muszkatołowa 10g szt. 10
Groch żółty łuskany połówka 500g szt. 60
Groszek konserwowy 400g szt. 150
Herbata ekspresowa typu "MINUTKA" op. 140g (100szt) - mieszanka herbat czarnych rozdrobnionych w szaszetkach. szt. 20
Herbata liściasta Madras 100g - mieszanka herbat czarnych o liściu drobnym (ciętym) pozwalającym uzyskać mocny, aromatyczny napar. szt. 250
Herbatniki petitki 50g szt. 450
Imbir mielony 15g szt. 20
Kakao 200g szt. 60
Kasza gryczana 1000g kg 30
Kasza jaglana 500g szt. 60
Kasza jęczmienna średnia 1000g kg 70
Kasza manna 1000g kg 30
Kasza pęczak 1000g kg 20
Kawa zbożowa 500g szt. 100
Keczup - łagodny 480g bez dodatku substancji konserwujących ( min 160g pomidorów na 100g produktu) szt. 120
Kisiel ( rożne rodzaje smaków) bez cukru 1000g kg 10
Kminek 1000g szt. 3
Koncentrat pomid. 30% ( produkt otrzymany ze świeżych lub mrożonych, dojrzałych, czerwonych pomidorów poddany procesowi przetarcia i zagęszczenia, utrwalony termicznie, w opakowaniu hermetycznie zamkniętym) op. 360g szt. 40
Koncentrat pomid. 30% ( produkt otrzymany ze świeżych lub mrożonych, dojrzałych, czerwonych pomidorów poddany procesowi przetarcia i zagęszczenia, utrwalony termicznie, w opakowaniu hermetycznie zamkniętym) op. 4550g szt. 10
Koper suszony - nać 20g szt. 30
Kukurydza konserwowa 400g szt. 100
Kurkuma 1000g szt. 1
Kwasek cytrynowy 20g szt. 100
Liść laurowy 1000g szt. 1
Majeranek 1000g szt. 2
Majonez ( konsystencja gęsta, jasnożółta do żółtej, produkt naturalny, skład: olej, nie mniej niż 6% żółtka jaj,musztarda,ocet lub kwasek cytrynowy, cukier, sól,b/dodatków stabilizatorów i substancji zagęszczających) 0.85 L szt. 40
Majonez ( konsystencja gęsta, jasnożółta do żółtej, produkt naturalny, skład: olej, nie mniej niż 6% żółtka jaj,musztarda,ocet lub kwasek cytrynowy, cukier, sól,b/dodatków stabilizatorów i substancji zagęszczających) 5L szt. 20
Makaron(rurki,świderki,spagetti ,risini,muszelki,nitka) 1kg kg 200
Makaron razowy 1000g kg 40
Marmolada wieloowocowa 950g szt. 25
Mąka pszenna typ 450 paczkowana 1000g (Zamoyska) kg 300
Mąka pszenna typ 500 paczkowana 1000g kg 300
Mąka ziemniaczana 1000g kg 5
Mąka żytnia razowa (żurek) 1000g kg 10
Miód wielokwiatowy 25g. szt. 300
Musztarda Delikatesowa 900g szt. 40
Musztarda Delikatesowa 210g szt. 30
Ocet 500 l op. 0,5l l 25
Olej ( rzepakowy, uniwersalny) 1 L szt. 50
Olej ( rzepakowy, uniwersalny) 5 L szt. 50
Papryka mielona słodka 1000g szt. 2
Pasztet drobiowy 160g szt. 300
Pieprz naturalny czarny mielony 1000g kg 2
Pieprz ziołowy 1000g szt. 20
Pietruszka suszona - nać 20g szt. 60
Płatki jęczmienne 500g szt. 50
Płatki owsiane górskie 500g szt. 60
Powidło śliwkowe 290g szt. 150
Przyprawa w płynie typu "Winiary" 1 kg szt. 30
Rodzynki 100g szt. 40
Ryż 1kg szt. 150
Soczewica ( czerwona, zielona ) 350g kg 15
sok owocowy b/c 0,30 l ( plastik ) szt. 800
sok 0,33 l (wielowarzywny, pomidorowy) szt. 160
wafle ryżowe 110g szt. 60
Sól 1kg szt. 150
Śliwki suszone 200g ( bez pestek ) szt. 20
Vegeta (np.Vegeta Natur) skład: sól morska, suszone warzywa 32% (marchew, pasternak, cebula, ziemniaki, seler, pomidory, por, papryka, natka pietruszki), cukier, lubczyk, pieprz czarny, kurkuma, czosnek, koper. Nie zawiera glutaminianu sodu. 1000g kg 30
Ziele angielskie opakowanie 1000g szt. 1
Zioła prowansalskie 1000g szt. 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne
15871000-4 - Ocet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda
4.5.5.) Wartość części: 363815,83 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRODUKTY j.m. "Ilośćmiesięcznie"
2 3 4
Jaja kurze świeże konsumpcyjne klasy ,,L” (63-73g) szt. 13000
4.5.3.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja
4.5.5.) Wartość części: 122850,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 345294,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361192,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 345294,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Poladex L. Zaborniak M. Zaborniak Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 693725815
7.3.3) Ulica: ul. Fryderyka Szopena 53f
7.3.4) Miejscowość: Lubaczów
7.3.5) Kod pocztowy: 37-600
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 345294,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90090,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90090,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90090,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Zygmunt
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921956441
7.3.3) Ulica: Piwoda 202
7.3.4) Miejscowość: Wiązownica
7.3.5) Kod pocztowy: 37-522
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90090,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |