Dowóz kruszywa, piasku i pospółki wraz z rozplantowaniem na drogi gminne na terenie gminy Rząśnik w 2024 roku

GMINA RZĄŚNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00478065
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00478065/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-11-06 12:47
Lokalizacja
Rząśnik, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a743ef90-673c-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7621901370
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniKruszywo

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN PAWLAKSomianka, PL · lot 0
230 010 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00478065 z dnia 2023-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dowóz kruszywa, piasku i pospółki wraz z rozplantowaniem na drogi gminne na terenie gminy Rząśnik w 2024 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZĄŚNIK

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Rząśnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jesionowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Rząśnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-205

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 59 29 260

1.5.8.) Numer faksu: 29 59 29 285

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rzasnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzasnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rzasnik

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz kruszywa, piasku i pospółki wraz z rozplantowaniem na drogi gminne na terenie gminy Rząśnik w 2024 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a743ef90-673c-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00478065

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00514415/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dowóz piasku i pospółki wraz z rozplantowaniem na drogi gminne na terenie gminy Rząśnik w 2024 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00435930

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 207009,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa naturalnego z przeznaczeniem na remont dróg.
2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 1, obejmuje w szczególności:
3.1 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa naturalnego w ilości 5000 ton (500 ton gruzu betonowego, 500 ton piasku, 4000 ton pospółki) z przeznaczeniem na remont dróg. Dostarczony tłuczeń, żwir i piasek muszą spełniać wymagania materiału do podbudowy dróg. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia lub zwiększenia zakresu dostaw o 30 procent.
Zakres zamówienia obejmuje zakup i dostawę (załadunek, transport, rozładunek, rozplantowanie i profilowanie) żwiru i piasku na drogi gminne na terenie gminy Rząśnik.
W zakres zamówienia wchodzi w szczególności:
- zakup kruszywa jego załadunek transport na wskazane miejsce na terenie gminy Rząśnik, oraz rozładunek i rozplantowanie i profilowanie,
- dostarczane kruszywo powinno spełniać wymagania techniczne określone
w załączniku Nr 3 do Zarządzenia Nr 102 Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 19 listopada 2010 r. oraz normy PN-EN 13242 ,
- rozplantowanie i profilowanie na bieżąco dostarczonego kruszywa na drodze w sposób umożliwiający utrzymanie przejezdności.
Wykonanie dostawy polegać będzie na dostarczeniu na wskazaną przez Zamawiającego drogę/odcinek dróg/ materiału utwardzającego, rozplantowanie go sprzętem mechanicznym i uformowanie korony drogi.
Profilowanie nawierzchni drogi należy wykonać przy użyciu równiarki (oraz ewentualnie innego sprzętu uzupełniającego jeżeli zajdzie taka potrzeba) w taki sposób aby usunąć wszelkie nierówności i nadać jej właściwe pochylenie poprzeczne od 2 do 5%, jednostronne lub daszkowe, zależnie od otoczenia). Z uwagi na zróżnicowany charakter dróg gruntowych, oraz różny stopień ich zniszczenia liczbę przejazdów równiarki należy dostosować do uzyskania docelowego profilu drogi. Zamawiający wymaga wykonania zamówienia
z materiału posiadającego atest lub certyfikat stwierdzający przydatność materiału do wbudowania zgodnie z obowiązującymi normami lub laboratoryjnego orzeczenia o jakości i przydatności kruszywa naturalnego na nawierzchnie drogowe.
3.2. Wyprofilowaną drogę należy następnie zagęścić walcem drogowym o masie min. 10 ton.
3.3 Jeżeli podczas prowadzenia robót uszkodzona zostanie jakakolwiek infrastruktura drogowa, Wykonawca niezwłocznie ją odtworzy.
3.4 Prace wykonywane będą każdorazowo po zleceniu przez Zamawiającego. Zlecenie zawierało będzie wskazanie miejsca wykonania prac, określenie rodzaju prac i ich wielkość. Wykonawca wykona prace w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania zlecenia. Zlecenia mogą być przesłane Wykonawcy fax-em, lub e-mail-em, bądź telefonicznie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

14212200-2 - Kruszywo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230010,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230010,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230010,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ,,MARCIN-TRANS'' F.U.T. Marcin Pawlak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7621939059

7.3.3) Ulica: Popowo Kościelne 39

7.3.4) Miejscowość: Somianka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-203

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230010,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20
2023-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy