„Budowa przejścia dla pieszych na drodze gminnej o nr 107620L w miejscowości Puławy”.
Zarząd Dróg Miejskich w Puławach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00478312
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00478312/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-06 13:20
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5eaf777e-6421-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7162469877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00478312 z dnia 2023-11-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa przejścia dla pieszych na drodze gminnej o nr 107620L w miejscowości Puławy”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Puławach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7162469877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Skowieszyńska 51
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdm.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmpulawy.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pulawy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa przejścia dla pieszych na drodze gminnej o nr 107620L w miejscowości Puławy”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eaf777e-6421-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00478312
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051223/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa przejścia dla pieszych na drodze gminnej o nr 107620L w miejscowości Puławy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00431358
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM.421.23.2023.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa przejścia dla pieszych na drodze gminnej o nr 107620L w Puławach, obejmująca następujący zakres prac:
1) zasilanie aktywnych przejść dla pieszych,
2) budowa linii kablowej nN 0,4kV,
3) montaż fundamentów, słupów wraz z oprawami oświetleniowymi oraz elementami aktywnymi,
4) ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym,
5) system sterowania,
6) rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika i krawężników,
7) roboty ziemne,
8) korytowanie, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod chodniki,
9) wykonanie obramowania drogi krawężnikami betonowymi 15x30cm,
10) wykonanie obramowania dróg dla pieszych obrzeżem betonowym 8x30cm,
11) wykonanie dolnych warstwy podbudowy z mieszanki kruszywa stab. cem,
12) wykonanie nawierzchni chodników z kostki brukowej betonowej 6cm,
13) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
14) roboty porządkowe, humusowanie i urządzenie zieleni,
15) regulacja urządzeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do złożenia ofert, tj. do dnia 23.10.2023 r., do godz. 08:00 na platformę zakupową Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta w przedmiotowym postępowaniu.| 2023-11-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |