Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu części sportowej budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie
Gmina Stawiguda
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00105697
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00105697/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-14 13:45
- Lokalizacja
- Stawiguda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68203f2a-3c46-4031-a47f-91f820589fb5
- Identyfikator
- 7393841584
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105697 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu części sportowej budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stawiguda
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743195
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olsztyńska 10
1.5.2.) Miejscowość: Stawiguda
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-034
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@stawiguda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.stawiguda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/stawiguda/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu części sportowej budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68203f2a-3c46-4031-a47f-91f820589fb5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105697
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00081306
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie przez Wykonawcę, na rzecz Zamawiającego, dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu części sportowej budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie przy ul. Warszawskiej 5 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad robotami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postepowaniu Zamawiający wskazał, iż zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 100 000,00 zł brutto. Do wyznaczonego terminu składania ofert, ofertę złożył jeden Wykonawca.Ofertą z najniższą ceną i jedyną ofertą w przedmiotowym postępowaniu jest oferta Wykonawcy Architekt Radosław Guzowski, opiewająca na kwotę 153 750,00 zł brutto. Dokonano analizy możliwości zwiększenia środków w budżecie do ceny oferty z najniższą ceną w postępowaniu tj. do kwoty 153 750,00 zł brutto. Analiza wykazała na brak możliwości zwiększenia środków w budżecie do ceny oferty z najniższą ceną, w związku z czym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |