Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Skała oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół specjalnych w Krakowie i Wolbromiu, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdów

GMINA SKAŁA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00105701
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00105701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-14 13:46
Lokalizacja
Skała, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0017e283-3a98-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
6771024094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

7 przyznanych

KRZYSZTOF KUCALAIwanowice, PL · lot 0
67 650 PLN
KRZYSZTOF KUCALAIwanowice, PL · lot 1
45 000 PLN
KRZYSZTOF KUCALAIwanowice, PL · lot 2
195 000 PLN
KRZYSZTOF KUCALAIwanowice, PL · lot 3
29 700 PLN
KRZYSZTOF KUCALAIwanowice, PL · lot 4
45 000 PLN
JÓZEF WĄTROBAKRZESZÓW, PL · lot 5
303 242,4 PLN
RENATA KALETAWolbrom, PL · lot 6
166 050 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105701 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Skała oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół specjalnych w Krakowie i Wolbromiu, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKAŁA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555602

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 29

1.5.2.) Miejscowość: Skała

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12-389-10-98

1.5.8.) Numer faksu: 12-389-10-98 wew. 104

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skala@skala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0017e283-3a98-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Skała oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół specjalnych w Krakowie i Wolbromiu, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0017e283-3a98-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048950/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświat. na terenie Gminy Skała oraz uczniów niepełnospr. do szkół specj. w Krakowie i Wolbromiu z zapewnieniem opieki w czasie przejazdów w roku szkolnym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00399815

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AS.26.1P.2024.RK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 842101,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 1 – Dowóz i odwóz uczniów wraz z opieką na trasie Rzeplin – Skała - Rzeplin

3. Wykonawca będzie realizował usługę dowozu i odwozu wraz z zapewnieniem opieki:

1) w Część 1 dla 33 dzieci w tym do placówek feryjnych 32 dzieci i 1 dziecko do placówki nieferyjnej (lokalizacje wskazane w zał. Nr 1 do OPZ): we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2024/2025, przez 188 dni do placówek feryjnych i 207 dni do placówek nieferyjnych , począwszy od 02 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. – ilość przejazdów: 1 dowóz 2 odwozy (feryjne), 1 dowóz 1 odwóz (nieferyjne);


Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1A (dotyczy części 1, 2, 3, 4 i 5)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 64166,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 2 – Dowóz i odwóz uczniów wraz z opieką na trasie Stoki - Skała – Stoki

3. Wykonawca będzie realizował usługę dowozu i odwozu wraz z zapewnieniem opieki:

2) w Część 2 dla 15 dzieci w tym do placówek feryjnych 14 dzieci i 1 dziecko do placówki nieferyjnej (lokalizacje wskazane w zał. Nr 1 do OPZ): we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2024/2025, przez 188 dni, do placówek feryjnych i 207 dni do placówek nieferyjnych począwszy od 02 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. – ilość przejazdów: 1 dowóz 2 odwozy (feryjne), 1 dowóz 1 odwóz (nieferyjne);

Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1A (dotyczy części 1, 2, 3, 4 i 5)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 43055,56 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 3 – Dowóz i odwóz uczniów wraz z opieką na trasie Gołyszyn – Minoga - Gołyszyn

3. Wykonawca będzie realizował usługę dowozu i odwozu wraz z zapewnieniem opieki:

3) w Część 3 dla 65 dzieci w tym do placówek feryjnych 61 dzieci i 4 dzieci do placówek nieferyjnych (lokalizacje wskazane w zał. Nr 1 do OPZ): we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2024/2025, przez 188 dni do placówek feryjnych i 207 dni do placówek nieferyjnych , począwszy od 02 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. – ilość przejazdów: 1 dowóz 2 odwozy (feryjne), 1 dowóz 1 odwóz (nieferyjne);

Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1A (dotyczy części 1, 2, 3, 4 i 5)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 186574,07 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 4 – Dowóz i odwóz uczniów wraz z opieką na trasie Tarnawa – Minoga – Tarnawa

3. Wykonawca będzie realizował usługę dowozu i odwozu wraz z zapewnieniem opieki:

4) w Część 4 dla 9 dzieci w tym do placówek feryjnych 8 dzieci i 1 dziecko do placówki nieferyjnej (lokalizacje wskazane w zał. Nr 1 do OPZ): we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2024/2025, przez 188 dni do placówek feryjnych i 207 dni do placówek nieferyjnych , począwszy od 02 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. – ilość przejazdów: 1 dowóz 2 odwozy (feryjne), 1 dowóz 1 odwóz (nieferyjne);


Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1A (dotyczy części 1, 2, 3, 4 i 5)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 29166,67 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 5 – Dowóz i odwóz uczniów wraz z opieką na trasie Przybysławice -Minoga - Przybysławice

3. Wykonawca będzie realizował usługę dowozu i odwozu wraz z zapewnieniem opieki:

5) w Część 5 dla 15 dzieci w tym do placówek feryjnych 15 dzieci i 0 dzieci do placówek nieferyjnych (lokalizacje wskazane w zał. Nr 1 do OPZ): we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2024/2025, przez 188 dni do placówek feryjnych i 207 dni do placówek nieferyjnych , począwszy od 02 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. – ilość przejazdów: 1 dowóz 2 odwozy (feryjne), 1 dowóz 1 odwóz (nieferyjne);


Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1A (dotyczy części 1, 2, 3, 4 i 5)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 43055,56 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 6 – Dowóz i odwóz wraz z zapewnieniem opieki dla uczniów niepełnosprawnych do przedszkoli, szkół specjalnych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych w Krakowie

Wykonawca będzie realizował usługę transportową:
1) w Część 6 dla 12 dzieci, w tym:
a) 2 trasy, 2 pojazdy samochodowe - dla 12 dzieci, do placówek nieferyjnych (lokalizacje wskazane w zał. Nr 1 do OPZ): we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2024/2025, przez 202 dni, począwszy od 02 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r.


Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1B (dot. części 6 i 7) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 319833,33 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część nr 7 – Dowóz i odwóz wraz z zapewnieniem opieki dla uczniów niepełnosprawnych do OREW Wolbrom.

3. Wykonawca będzie realizował usługę transportową:

2) w Część 7 dla 11 dzieci (w tym 2 dzieci na wózku), do placówek nieferyjnych (lokalizacja wskazana w zał. Nr 1 do OPZ): we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2024/2025, przez 225 dni, począwszy od 02 września 2024 r. do 31 lipca 2025 r., w zależności od indywidualnego planu pracy placówek.


Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1B (dot. części 6 i 7) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 156250,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67650,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Osób i Towarów "STEFAN" Krzysztof Kucala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6821177665

7.3.4) Miejscowość: Widoma 36

7.3.5) Kod pocztowy: 32-095

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Osób i Towarów "STEFAN" Krzysztof Kucala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6821177665

7.3.4) Miejscowość: Widoma 36

7.3.5) Kod pocztowy: 32-095

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Osób i Towarów "STEFAN" Krzysztof Kucala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6821177665

7.3.4) Miejscowość: Widoma 36

7.3.5) Kod pocztowy: 32-095

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Osób i Towarów "STEFAN" Krzysztof Kucala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6821177665

7.3.4) Miejscowość: Widoma 36

7.3.5) Kod pocztowy: 32-095

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Osób i Towarów "STEFAN" Krzysztof Kucala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6821177665

7.3.4) Miejscowość: Widoma 36

7.3.5) Kod pocztowy: 32-095

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280174,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342592,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303242,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Józef Wątroba Firma Handlowo Usługowa BESKID-BUS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5521052232

7.3.4) Miejscowość: Krzeszów 109A

7.3.5) Kod pocztowy: 34-206

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303242,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312075,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. KALETA Renata Kaleta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6370109525

7.3.3) Ulica: os. Władysława Łokietka 21/23

7.3.4) Miejscowość: Wolbrom

7.3.5) Kod pocztowy: 32-340

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-05 do 2025-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi