„Przystosowanie części istniejącego budynku na kancelarię Leśnictwa Bącznik”
NADLEŚNICTWO KLINISKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00479315
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00479315/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-07 07:59
- Lokalizacja
- Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0a08ab3-6752-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8560004807
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00479315 z dnia 2023-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przystosowanie części istniejącego budynku na kancelarię Leśnictwa Bącznik”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO KLINISKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pucko 1
1.5.2.) Miejscowość: Kliniska Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-123
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kliniska@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: kliniska.szczecin.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwokliniska1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przystosowanie części istniejącego budynku na kancelarię Leśnictwa Bącznik”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0a08ab3-6752-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00479315
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00086711/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 "Modernizacja istniejącego budynku na potrzeby Samodzielnej Kancelarii dla Leśnictwa Bącznik"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00436735
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.3.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie części gospodarczej budynku kancelarii Leśnictwa Strumiany na kancelarię Leśnictwa Bącznik wraz z wykonaniem niezbędnej infrastruktury technicznej.
2. Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje m.in.:
1) budowę zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej do istniejącego zbiornika bezodpływowego,
2) adaptację części budynku z gospodarczej na biurową, w tym m.in.:
- rozbiórkę ścianek wewnętrznych w budynku,
- rozbiórkę posadzki,
- demontaż okna i powiększenie otworu okiennego, montaż nowego okna i przeszklenie drzwi zewnętrznych,
- wykonanie nowej posadzki, ścianek działowych i podbitki sufitu,
- docieplenie ścian zewnętrznych od wewnątrz,
- montaż wewnętrznej stolarki drzwiowej,
- wykonanie wewnętrznej instalacji elektrycznej,
- wykonanie instalacji oświetleniowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z informacją zamieszczoną przez Zamawiającego na stronie internetowej prowadzonego postępowania, na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 209.000,00 zł brutto. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta za cenę w wysokości 238.011,30 zł brutto. Cena złożonej oferty (tj. oferty z najniższą ceną) przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny jaką zaoferował Wykonawca.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238011,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238011,30 PLN
| 2023-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |