Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi wewnętrznej wraz z budową chodnika i odwodnieniem w miejscowości Przyborów na działkach nr 3119/1, 3120/3, 1242/11, 1242/5, 1242/7

Gmina Borzęcin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00105757
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00105757/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-14 14:02
Lokalizacja
Borzęcin, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-663298f0-7360-4e57-a408-7095967469f9
Identyfikator
8691318251
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA JASICAKraków, PL · lot 0
33 579 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105757 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi wewnętrznej wraz z budową chodnika i odwodnieniem w miejscowości Przyborów na działkach nr 3119/1, 3120/3, 1242/11, 1242/5, 1242/7

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borzęcin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000532180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borzęcin

1.5.2.) Miejscowość: Borzęcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-825

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@borzecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borzecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-663298f0-7360-4e57-a408-7095967469f9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi wewnętrznej wraz z budową chodnika i odwodnieniem w miejscowości Przyborów na działkach nr 3119/1, 3120/3, 1242/11, 1242/5, 1242/7

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-663298f0-7360-4e57-a408-7095967469f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105757

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038113/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania: „Modernizacja drogi wewnętrznej na działkach nr 3119/1, 3120/3, 1242/7 (…) w Przyborowie polegająca na przebudowie drogi wraz z budową chodnika".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00677246

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi wewnętrznej wraz z budową chodnika i odwodnieniem w miejscowości Przyborów na działkach nr 3119/1, 3120/3, 1242/11, 1242/5, 1242/7, w ramach zadania pn. „Modernizacja drogi wewnętrznej na działkach nr 3119/1, 3120/3, 1242/7 (…) w Przyborowie polegająca na przebudowie drogi wraz z budową chodnika”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na przebudowę drogi wewnętrznej polegającej na budowie chodnika z odwodnieniem przy drodze wewnętrznej, stanowiącej działki ew.
nr 3119/1, 3120/3, 1242/11, 1242/5, 1242/7, 1242/8 w miejscowości Przyborów, w kilometrażu: 0+000 - 0+110 wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, bądź skutecznego zgłoszenia robót budowlanych.
2) Wymogi Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia:
- chodnik w granicach działki drogowej,
- chodnik przylegający do jezdni,
- chodnik z kostki betonowej/ brukowej.
3) Wykonawca na etapie projektowania, na bieżąco będzie uzgadniał z Zamawiającym proponowane rozwiązania projektowe.
4) Zakres opracowania uwzględniać powinien wykonanie:
- mapy sytuacyjno-wysokościowej do celów projektowych w skali 1:500,
- wielobranżowego projektu budowlano-wykonawczego wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami, decyzjami w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę, bądź skutecznego zgłoszenia robót budowlanych,
- projekt czasowej i docelowej organizacji ruchu,
- przedmiar robót i kosztorys inwestorski. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania jednokrotnej aktualizacji kosztorysów inwestorskich w ramach wynagrodzenia,
- szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).
Dokumentacja projektowa winna być sporządzona przez osobę posiadającą stosowne uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności drogowej.
5) Wykonawca we własnym zakresie uzyska mapę do celów projektowych oraz wykona wszystkie niezbędne pomiary.
6) Dokumentacja projektowa powinna być opracowana zgodnie z wymaganiami ustaw, ustaleniami określonymi w decyzjach administracyjnymi dotyczących zamierzenia budowlanego, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33579,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63960,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33579,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AJ PROJEKT Anna Jasica

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6783076056

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33579,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi