Budowa dróg osiedlowych w miejscowości Stara Kiszewa

Gmina Stara Kiszewa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00479651
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00479651/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-07 09:16
Lokalizacja
Stara Kiszewa, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76dea3d3-6e77-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5911600753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00479651 z dnia 2023-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg osiedlowych w miejscowości Stara Kiszewa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Kiszewa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675244

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Stara Kiszewa

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-430

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 58 687 60 20

1.5.8.) Numer faksu: 58 687 60 42

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@starakiszewa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.starakiszewa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76dea3d3-6e77-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dróg osiedlowych w miejscowości Stara Kiszewa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76dea3d3-6e77-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00479651

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00452925

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG-ZP.271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Budowa dróg osiedlowych w miejscowości Stara Kiszewa”.
2. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie przebudowy pięciu odcinków dróg osiedlowych w miejscowości Stara Kiszewa o łącznej długości 0,901 km. Roboty będą polegały na wykonaniu nowych nawierzchni dróg (3 odcinki o nawierzchni z kostki brukowej betonowej, a dwa odcinki w standardzie bitumicznym). W miejscach zwartej zabudowy przewidziano chodniki oraz zjazdy. Zakres zamówienia obejmuje również kompleksową organizację ruchu na przebudowywanych odcinkach poprzez montaż oznakowania.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacje techniczne, specyfikacje techniczne oraz przedmiar robót - stanowiące załącznik Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną znacząco przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W obecnych uwarunkowaniach budżetu brak jest możliwości zwiększenia środków do kwoty oferty z najniższą ceną. W związku z powyższym Zamawiający zdecydował o unieważnieniu postępowania.
2023-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane