Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy bazy zabiegowej, holu głównego, recepcji wraz z nadbudową tarasu zewnętrznego w szpitalu uzdrowiskowym nr IV “Dom Zdrojowy”, ul. Leśna 3 w Ciechocinku
UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00105823
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00105823/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-14 14:17
- Lokalizacja
- Ciechocinek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72f2944e-ed3f-40e2-86e8-819c724479d5
- Identyfikator
- 8910003034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105823 z dnia 2025-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy bazy zabiegowej,
holu głównego, recepcji wraz z nadbudową tarasu zewnętrznego w szpitalu uzdrowiskowym nr IV “Dom Zdrojowy”, ul. Leśna 3 w Ciechocinku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910869972
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 10
1.5.2.) Miejscowość: Ciechocinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-720
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 54 283 60 78
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.rzendkowska@uzdrowiskociechocinek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowiskociechocinek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/uzdrowiskociechocinek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy bazy zabiegowej,holu głównego, recepcji wraz z nadbudową tarasu zewnętrznego w szpitalu uzdrowiskowym nr IV “Dom Zdrojowy”, ul. Leśna 3 w Ciechocinku
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72f2944e-ed3f-40e2-86e8-819c724479d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105823
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00681128
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KP 44/12/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy bazy zabiegowej,
holu głównego, recepcji wraz z nadbudową tarasu zewnętrznego w szpitalu uzdrowiskowym nr IV “Dom Zdrojowy”, ul. Leśna 3 w Ciechocinku
Zamawiający wymaga, aby Oferent realizujący przedmiot zamówienia posiadał doświadczenie w zakresie realizowanego zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A do SWZ.
Wizja lokalna
Przed złożeniem oferty Zamawiający wymaga dokonania przez Wykonawcę obligatoryjnej wizji lokalnej terenu, na którym będzie realizowana inwestycja. Wizja lokalna, która ma służyć jako czynność pomocnicza przy opracowaniu oferty, jest obowiązkowa. Zamawiający wyznacza następujące terminy wizji lokalnych :
08.01.2025r. godz. 13:00
10.01.2025r. godz. 10:00
14.01.2025r. godz. 10:00
Na przeprowadzenie wizji lokalnej zamawiający przewiduje czas: 2 godz.
Miejsce spotkania; Dom Zdrojowy, ul. Leśna 3 w Ciechocinku (hol przy recepcji).Wizja lokalna odbędzie się przy udziale pracowników zamawiającego.
Wykonawca po odbyciu wizji lokalnej otrzyma zatwierdzone przez z-ce Dyrektora Działu Administracyjno-Technicznego pisemne potwierdzenie, którego kopię elektroniczną winien załączyć do oferty ( załącznik nr 11 do SWZ)
Zamawiający informuje, iż wizja lokalna jest obowiązkowa. W przypadku złożenia oferty przez wykonawcę bez odbycia wizji lokalnej zostanie ona odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 18 ustawy Pzp ( Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: ostała złożona bez odbycia wizji lokalnej lub bez sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego, w przypadku gdy zamawiający tego wymagał w dokumentach zamówienia.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174796,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 493600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174796,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA ARCHI-SIZE JAKUB KACZOROWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8881823325
7.3.3) Ulica: ul. Broniewskiego 1A
7.3.4) Miejscowość: Ciechocinek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-720
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214999,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 177 dni
| 2025-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |