Adaptacja budynku mieszkalnego przy ul. Słowackiego 19 w Szczawnie – Zdroju na cele muzealno - wystawiennicze

Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00480316
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00480316/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-07 11:14
Lokalizacja
Szczawno-Zdrój, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-66eb5f6e-4bd6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8862572767
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00480316 z dnia 2023-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku mieszkalnego przy ul. Słowackiego 19 w Szczawnie – Zdroju na cele muzealno - wystawiennicze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718219

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Szczawno-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-310

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szczawno-zdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczawno-zdroj.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.szczawno-zdroj.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja budynku mieszkalnego przy ul. Słowackiego 19 w Szczawnie – Zdroju na cele muzealno - wystawiennicze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66eb5f6e-4bd6-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00480316

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040720/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Adaptacja budynku mieszkalnego przy ul. Słowackiego 19 w Szczawnie-Zdroju na cele muzealno-wystawiennicze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381855

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1.1.Roboty budowlano – montażowe w zakresie:
a) rozbiórka dachu,
b) rozbiórka części ścian wewnętrznych w budynku,
c) rozbiórka stropów i schodów drewnianych,
d) rozbiórka posadzek i podłóg z podkładami (parter)
e) wzmocnienie fundamentów budynku,
f) wykonanie nowych fundamentów pod projektowane ściany,
g) wykonanie izolacji poziomej (iniekcja),
h) wykonanie podkładu pod posadzki,
i) montaż stropu,
j) murowanie ścian parteru i szybu windowego,
k) wykonanie schodów,
l) montaż więźby dachowej z pokryciem,
m) przebudowa ścian wewnętrznych z modyfikacją układu przestrzennego i ciągów komunikacyjnych,
n) wykonanie instalacji wraz z przyłączami (elektryczna, teletechniczna, fotowoltaiczna, wodociągowa, kanalizacji
sanitarnej, kanalizacji deszczowej, ogrzewanie podłogowe i c.w.u. z pompy ciepła, wentylacyjna, odgromowa),
o) budowa parkingu z płyt ażurowych,
p) budowa dojazdu i ścieżek komunikacyjnych z kostki brukowej,
q) wygrodzenie miejsca gromadzenia odpadów,
r) wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego.
1.2. Uzyskanie decyzji administracyjnej dopuszczającej obiekt do użytkowania.
1.3. Wykonanie tablicy informacyjnej (1 szt.) zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
2. Szczegółowy zakres i warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają:
2.1. Dokumentacja Projektowa stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
2.2. Specyfikacja Warunków Zamówienia (zwana w dalszej treści umowy „SWZ”) wraz z ewentualnymi wyjaśnieniami Zamawiającego do SWZ i zmianami SWZ.
2.3. Projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
5. Zakres przedmiotu zamówienia nie obejmuje wykonania:
• małej architektury z placem zabaw;
• wiaty (altany ogrodowej);
• dodatkowego wyposażenie kuchni (zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, szafki pracownicze).
Uwaga: W ramach zamówienia należy wykonać stolarkę zgodnie z Projektem Wykonawczym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane