Rekanalizacja w miejscowościach Jabłonka-Centrum, Jabłonka-Bory, Orawka i Zubrzyca Górna.
GMINA JABŁONKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00480431
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00480431/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-07 11:35
- Lokalizacja
- Jabłonka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4421675-578b-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7352856459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00480431 z dnia 2023-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rekanalizacja w miejscowościach Jabłonka-Centrum, Jabłonka-Bory, Orawka i Zubrzyca Górna.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jablonka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rekanalizacja w miejscowościach Jabłonka-Centrum, Jabłonka-Bory, Orawka i Zubrzyca Górna.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4421675-578b-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00480431
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00057961/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie rekanalizacji we wsiach Gminy Jabłonka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00404671
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RINT.271.1.50.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 61476,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie „Rekanalizacja w miejscowościach Jabłonka-Centrum, Jabłonka-Bory, Orawka i Zubrzyca Górna”- zgodnie z wymogami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, oraz zgodnie ze sztuką budowlaną i wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności techniczno- budowlanymi, normami branżowymi i PN.
2. Zakres robót niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, o którym mowa w ust. 1, obejmuje w szczególności rekanalizacja w miejscowościach Jabłonka-Centrum, Jabłonka-Bory, Orawka i Zubrzyca Górna.
2.1 Charakterystyka zakresu robót: R Rekanalizacja w miejscowościach Jabłonka-Centrum, Jabłonka-Bory, Orawka i Zubrzyca Górna – 2023 - 5.
Orawka - do podłączenia 1 budynek
kanał Ø 200 mm- 42,5 mb
studzienki(200)- 2 szt.
Jabłonka-Centrum - do podłączenia 3 budynki
kanał Ø 160 mm- 128,5 mb
Studzienki(160)- 6 szt
Jabłonka -Bory - do podłączenia 1 budynek
kanał Ø 160 mm- 42,50 mb
studzienki(160)- 4 szt.
Zubrzyca Górna - do podłączenia 1 budynek
kanał Ø 160 mm- 13,0 mb
Studzienki(160)- 1 szt.
Razem rekanalizacja 2023-5
kanał Ø 160 mm- 184,0 mb
Studzienki(160)- 11 szt
kanał Ø 200 mm- 42,5 mb
Studzienki(200)- 2 szt
długość razem fi 160, fi 200 - 226,5 mb do podłączenia 6 budynków
Zajęcie pasa drogowego drogi gminnej dla potrzeb wykonania kanalizacji sanitarnej w drodze gminnej.
Jabłonka-Centrum:
Droga gminna nr 5104
6,0 m x 1,50 m= 9,0 m²
stawka za 1,0 m²- 10,0zł - za zajętość 1 m²na dzień
9,0 x 10,0 = 90,0 zł
Jabłonka-Bory:
Droga gminna nr 6589
9,50 m x 1,50 m= 14,25 m²
stawka za 1,0 m²- 10,0zł -za zajętość 1 m²na dzień
14,25 x 10,0 = 142,5 zł
Zubrzyca Górna:
Droga gminna nr 10621/1
7,0 m x 1,50 m= 10,5 m²
stawka za 1,0 m²- 10,0zł -za zajętość 1 m²na dzień
10,5 x 10,0 = 105,0 zł
Razem: 90,0+142,5+105,0 =337,5 zł
Koszt zajęcia pasa drogowego na potrzeby wykonania robót kanalizacyjnych 337,50 zł
UWAGA !!!
Opłaty za zajęcie pasa drogowego j/w należy doliczyć do kosztorysu ofertowego.
Załącznik Nr 10 Dokumentacja techniczna i załączniki graficzne (w tym m.in. rysunki, część opisowa dokumentacji).
Załącznik Nr 11 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik Nr 12 Przedmiar robót
4 . Nomenklatura Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV):
CPV: 45231300-8 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68880,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Sikora
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521174900
7.3.3) Ulica: Stryszawa 301
7.3.4) Miejscowość: Stryszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 34-205
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |