Wykonanie ubrań roboczych dla pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy - zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem zamówienia podstawowego

Zespół Żłobków m.st W-wy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00105925
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00105925/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-14 14:43
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-986e5ec7-9b86-40f1-855c-623a6798cb96
Identyfikator
5213598403
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi krawieckie

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA DOMAŃSKAWarszawa, PL · lot 0
13 421,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105925 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie ubrań roboczych dla pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy - zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem zamówienia podstawowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Żłobków m.st W-wy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142864986

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Belgijska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-511

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzl.zamowienia@zlobki.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-986e5ec7-9b86-40f1-855c-623a6798cb96

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


opieka nad dzieckiem w wieku do lat 3

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie ubrań roboczych dla pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy - zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem zamówienia podstawowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-986e5ec7-9b86-40f1-855c-623a6798cb96

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105925

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00083241

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem udzielonego zamówienia podstawowego obejmującego: wykonanie ubrań roboczych dla pracowników Zamawiającego. Zamówienie zostanie udzielone Wykonawcy zam. podstawowego Worker Anna Domańska (NIP 8211278009, REGON 140914289) – zam. podstawowe było przedmiotem umowy nr ZZ/UM/280/2024 z dnia 23.10.2024 r., ogł. o wyniku postępowania nr 2024/BZP 00565646/01 z dnia 2024-10-28. Zamówienie zostało przewidziane w dokumentach zamówienia dla zam. podstawowego (ogł. o zamówieniu nr 2024/BZP 00492752/01 z dnia 2024-09-10). Całkowita wartość zamówień podobnych została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego; wartość przewidywanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP została ustalona na kwotę 172 248,95 zł netto, wartość szacunkowa udzielanego zamówienia podobnego wynosi: 8 925,00 zł netto – co stanowi 19,30 % wartości przewidywanych zamówień z art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-cdd761cc-3e1b-4e02-a107-c296dcf95dde

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZ-IA-ZP.26.3.2025.AKA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 8925,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ubrań roboczych dla pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy - zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem zamówienia podstawowego (postępowanie nr ZZ-IA-ZP.26.23.2024.AKA, ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00492752 z dnia 2024-09-10) i jest zgodne z jego przedmiotem a całkowita wartość udzielanego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego. 1.4 Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres co najmniej: 12 miesięcy od daty dostawy

4.5.3.) Główny kod CPV: 98393000-4 - Usługi krawieckie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13421,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13421,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13421,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Worker Anna Domańska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8211278009

7.3.3) Ulica: Płosa 6 lok. 31

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 05-531

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13421,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi