Remont drogi gminnej 101078K (ul. Emilii Plater) w km od 00+002,50 do km 00+392,00 w miejscowości Trzebinia, Gmina Trzebinia.

Gmina Trzebinia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00480547
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00480547/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-07 11:52
Lokalizacja
Trzebinia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dabf5d2d-591a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6282260122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

WANTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTokarnia, PL · lot 0
616 337,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00480547 z dnia 2023-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 101078K (ul. Emilii Plater) w km od 00+002,50
do km 00+392,00 w miejscowości Trzebinia, Gmina Trzebinia.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 327111045, 327111046

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dabf5d2d-591a-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej 101078K (ul. Emilii Plater) w km od 00+002,50
do km 00+392,00 w miejscowości Trzebinia, Gmina Trzebinia.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dabf5d2d-591a-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00480547

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038710/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont drogi gminnej 101078K ( ul. Emilii Plater) w km od 00 +002,50 do km 00+392,00 w miejscowości Trzebinia, Gmina Trzebina w

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00408940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BR.RDT.271.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 619201,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres rzeczowy zadania obejmuje wykonanie remontu drogi gminnej publicznej ul. Emilii Plater
w km od 00+002,50 do km 00+392,00 w miejscowości Trzebinia.
W ramach zadania przewiduje się wykonanie frezowania istniejącej nawierzchni asfaltowej (śr. na gr. 8cm – pow. ok. 2 290m2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do decydowania o pozyskanym materiale z frezowania – odwóz do 10km), plantowanie poboczy (ok. 186m2), lokalne wymiany podbudowy (ok. 488m2) z odwozem i utylizacją pozyskanego materiału z wykopów (ok. 267,0m3).
W zakresie robót nawierzchniowych należy mechanicznie oczyścić i skropić emulsją asfaltową sfrezowaną nawierzchnię asfaltową, a następnie wykonać warstwę wyrównawczą (śr. grubości 4cm) z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 16W (ok. 281t), na której po wcześniejszym wykonaniu skropienia emulsją asfaltową należy wykonać warstwę ścieralną z AC 11S gr. 4cm (ok. 2 298,0m2).
Ponadto w ramach przedmiotowego zadania należy wykonać prace rozbiórkowe (m.in. rozebranie istniejącej
nawierzchni chodnika montaż nowych krawężników oraz nowej nawierzchni z kostki brukowej), regulację włazów urządzeń obcych, dostosować wysokościowo nawierzchnie istniejących wjazdów do posesji, na fragmencie odcinka utwardzone pobocza podwójnie skropione emulsją asfaltową i grysem kamiennym, a na pozostałym odcinku humusowanie i obsianie. Należy również zdemontować i zamontować przewidziane
w przedmiarze robót elementy oznakowania pionowego.
Przed realizacją zadania należy wykonać i zamontować (na konstrukcji z profili stalowych) jedną dwustronną tablicę informacyjną o wymiarach 180cm x 120cm wg. wytycznych Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Po zakończeniu robót należy również sporządzić geodezyjną inwentaryzację powykonawczą dla zrealizowanego zadania.
W oferowanej cenie Wykonawca winien uwzględnić koszty:
• odwozu nadmiaru gruntu z wykopów i korytowania oraz dowóz ziemi w przypadku wystąpienia niedoboru – na odległość wynikającą z miejsca składowania lub pozyskania ziemi, łącznie
z ewentualnymi kosztami utylizacji lub zakupu ziemi. Wskazanie miejsca odwozu nadmiaru gruntu lub miejsca pozyskania dla uzupełnienia niedoborów – będzie obowiązkiem Wykonaw-cy;
• ewentualnego zorganizowania dla swoich potrzeb zaplecza budowy;
• opracowania projektu okresowej zmiany organizacji ruchu na czas robót oraz oznakowania
i zabezpieczenia terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami;
• nadzorów właścicieli sieci uzbrojenia podziemnego, wynikające z treści uzgodnień branżo-wych.
• .

Zamawiający wymaga minimum 36 miesięcznej gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia.

KOD CPV: 45233140-2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 616337,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 747647,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 616337,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WANTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 361619085

7.3.3) Ulica: 35

7.3.4) Miejscowość: Tokarnia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-436

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 616337,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-03-04 do 2024-06-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji przedmiotu umowy: od 4 marca 2024 roku do 28 czerwca 2024 roku, przy czym wykonanie prac pomiarowych oraz zamontowanie tablicy informacyjnej należy wykonać do 30 listopada 2023 roku.
2023-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane