Dostawa pomocy edukacyjnych i materiałów papierniczych do wybranych wrocławskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych – w podziale na 5 zadań.
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00480576
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-07 11:57
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8942454277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce dydaktycznePomoce naukoweSłownikiZeszyty ćwiczeńGry planszowePodręczniki szkolneSprzęt dydaktycznyKarty do gryWyroby biuroweWyroby artystyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
167 474,88 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
8698,56 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
23 530,05 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
31 783,2 PLNPARTNER PAPES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
57 262,43 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.