Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Waśniowie poprzez remont łazienek oraz ciągów komunikacyjnych

GMINA WAŚNIÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00105940
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00105940/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-14 14:47
Lokalizacja
Waśniów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8df13838-0315-4a29-8c7e-dee1b8e9fecd
Identyfikator
6612155889
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRóżne meble i wyposażenieSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

Wykonawcy

1 przyznane

ROKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
510 122,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00105940 z dnia 2025-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Waśniowie poprzez remont łazienek oraz ciągów komunikacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WAŚNIÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010837

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 24

1.5.2.) Miejscowość: Waśniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-425

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: tel.: (41) 2646026

1.5.8.) Numer faksu: fax (41) 2646028

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: techniczny@wasniow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wasniow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wasniow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Waśniowie poprzez remont łazienek oraz ciągów komunikacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8df13838-0315-4a29-8c7e-dee1b8e9fecd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105940

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024854/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Waśniowie poprzez remont łazienek, oraz ciągów komunikacyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00037293

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: T.2710.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 560890,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Waśniowie poprzez remont łazienek, oraz ciągów komunikacyjnych”, w ramach której Wykonawca będzie zobowiązany w szczególności do:
a. na parterze (poziom „0”): wymiany pionu kanalizacyjnego, do poziomu wpięcia pionu w posadzkę budynku – zgodnie z pozycją 87 i poz. 88 przedmiaru pn. „Przedmiar_Łazienki”,
b. na pierwszym piętrze (poziom „+1”): przebudowy pomieszczeń z wykorzystaniem na łazienki, remontu holu i klatki schodowej, przebudowy pomieszczeń biurowych nr 1 i nr 9, remontu pomieszczeń biurowych nr 2 i nr 8 (wymiana drzwi wejściowych) – dokładny zakres przebudowy i remontu został oznaczony na rzucie kondygnacji, jako „Zakres opracowania objętego zamówieniem”,
c. na drugim piętrze (poziom „+2”): przebudowy pomieszczeń z wykorzystaniem na łazienki, remontu holu i klatki schodowej – dokładny zakres przebudowy i remontu został oznaczony na rzucie kondygnacji, jako „Zakres opracowania objętego zamówieniem”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a. Projekt techniczny (część opisowa i rysunkowa),
b. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
c. przedmiary (indywidualne dla remontu łazienek i dla remontu pomieszczeń),
składające się na Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”, z zastrzeżeniem, że Wykonawca jest zobowiązany także do zabezpieczenia części budynku Urzędu Gminy Waśniów podlegającej zwykłemu funkcjonowaniu od części budynku objętej remontem, w sposób opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowne”, w szczególności w sposób zabezpieczający część budynku Urzędu Gminy podlegającej zwykłemu funkcjonowaniu przed dostawaniem się do niej pyłów, przed utratą ciepła (zwłaszcza w okresie grzewczym) oraz przed nadmiernym hałasem.
3. Zamawiający oświadcza, że wszystkie dokumenty stanowiące szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wzajemnie się uzupełniają i jako takie łącznie określają zakres przedmiotowy zamówienia. W szczególności, ewentualne braki w przedmiarach w zakresie robót uwzględnionych jako roboty do wykonania w dokumentacji (w części opisowej i rysunkowej) lub ewentualne braki w dokumentacji (w części opisowej lub rysunkowej) w zakresie robót uwzględnionych jako roboty do wykonania w przedmiarach, nie zwalniają Wykonawcy z realizacji tych robót, chyba że co innego wynika z SWZ.
4. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowne”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 510122,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 795000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 510122,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roka Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570230987

7.3.3) Ulica: ul. Złota 23

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-015

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 510122,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający informuje, że wartość zamówienia wskazana w Sekcji IV pkt. 4.5.5. ogłoszenia obejmuje zamówienie podstawowe.
2025-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane