Budowa indywidualnej oczyszczalni ścieków przy Zespole Szkół w Tuchowiczu
Gmina Stanin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00481455
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00481455/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-08 08:20
- Lokalizacja
- Tuchowicz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c322b2a8-675b-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8252079809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00481455 z dnia 2023-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa indywidualnej oczyszczalni ścieków przy Zespole Szkół w Tuchowiczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stanin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Tuchowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-422
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25 629 96 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stanin@stanin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stanin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c322b2a8-675b-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa indywidualnej oczyszczalni ścieków przy Zespole Szkół w Tuchowiczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c322b2a8-675b-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00481455
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w ramach pomocy finansowej na operacje typu: „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00436846
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.21.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa indywidualnej oczyszczalni ścieków przy Zespole Szkół w Tuchowiczu”.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie oczyszczalni ścieków o przepływie nominalnym Q=9 m³/d, której ciąg technologiczny systemu odprowadzenia i oczyszczania ścieków składa się z następujących urządzeń:
- kanalizacji sanitarnej z rur PVC 160,
- studzienek systemowych,
- separatora tłuszczów o przepustowości 3l/s,
- przepompowni ścieków wraz z siecią kanalizacji tłocznej PE Dn 90, L=220m,
- biologicznej oczyszczalni ścieków Q=9 m³/dobę,
- odbiornika ścieków oczyszczonych tj. drenaż rozsączajacy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęła jedna oferta. Kwota najkorzystniejszej oferty zaproponowana przez wykonawcę wynosi 447 658,50 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 325 827,00 zł brutto i nie jest w stanie pokryć różnicy w kwotach, wynoszącej 121 831,50 zł brutto.| 2023-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |