Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego

GMINA OSIEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00481642
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00481642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-08 08:52
Lokalizacja
Osiek, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d3ca9f6-672a-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5921646366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00481642 z dnia 2023-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675681

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kwiatowa 30

1.5.2.) Miejscowość: Osiek

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-221

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 585821282

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@osiek.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osiek.gda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/824077

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d3ca9f6-672a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00481642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005577/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00435459

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW.271.25.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 Budowa bieżni okólnej oaz bieżni prostej, budowa skoczni do skoku w dal i stanowiska do pchnięcia kulą. Przedmiotem tej części zamówienia są roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, budowa bieżni okólnej oraz bieżni prostej, budowa skoczni do skoku w dal wraz z obrzeżem z kostki betonowej i zeskocznią, budowa stanowiska pchnięcia kulą oraz badania laboratoryjne i pomiary wykonawcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz przedmiar dla części 1, stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.5.) Wartość części: 1400000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 Wykonanie budynku zaplecza sanitarnego o konstrukcji szkieletowej
Przedmiotem tej części zamówienia jest wykonanie budynku zaplecza sanitarnego o konstrukcji szkieletowej, wykonanie instalacji i przyłączy wodociągowych i kanalizacji sanitarnej oraz instalacji energetycznej i przyłącza elektrycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiar dla części 2 oraz errata nr 1 stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.5.) Wartość części: 1000000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 Budowa nawierzchni utwardzonych, miejsc parkingowych, traktów komunikacyjnych, zjazdu drogowego oraz montaż trybuny
Przedmiotem tej części zamówienia jest budowa nawierzchni utwardzonych dla poruszania się pojazdów oraz pod projektowane miejsca parkingowe, wykonanie nowych traktów komunikacyjnych o nawierzchni z kostki betonowej, wykonanie ławy fundamentowej, dostawa i montaż trybuny oraz budowa zjazdu drogowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa i przedmiar dla części 3 stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.5.) Wartość części: 600000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 Wyposażenie boiska i ogrodzenie terenu
Przedmiotem tej części zamówienia jest dostawa i montaż bramek, piłkochwytów i koszy na śmieci oraz ogrodzenie terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa i przedmiar dla części 4 stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.5.) Wartość części: 220000 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 Wykonanie nawodnienia boiska piłkarskiego, renowacja murawy i nasadzenia
Przedmiotem tej części zamówienia jest wykonanie nawodnienia, renowacja murawy i nasadzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiar dla części 5 (nasadzenia) oraz opis informacyjny dotyczący zabiegu renowacji murawy boiska trawiastego w Osieku wraz z montażem automatycznego systemu nawadniania stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.5.) Wartość części: 140000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1200000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1968000 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 701100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1198000 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 471004,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799500 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194709 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297000,01 PLN

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41719,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165000 PLN

2023-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane