Modernizacja infrastruktury mieszkalnej Gminy Miasta Bochnia przeznaczonej na zabezpieczenie potrzeb w zakresie zakwaterowania długoterminowego osób z Ukrainy
GMINA MIASTA BOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00481873
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00481873/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-08 09:25
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf41dedd-591e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8681001825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00481873 z dnia 2023-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury mieszkalnej Gminy Miasta Bochnia przeznaczonej na zabezpieczenie potrzeb w zakresie zakwaterowania długoterminowego osób z Ukrainy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA BOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 014 61-49-100
1.5.8.) Numer faksu: 014 61-18-399
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bochnia.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf41dedd-591e-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury mieszkalnej Gminy Miasta Bochnia przeznaczonej na zabezpieczenie potrzeb w zakresie zakwaterowania długoterminowego osób z Ukrainy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf41dedd-591e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00481873
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034241/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Modernizacja infrastruktury mieszkalnej Gminy Miasta Bochnia przeznaczonej na zabezpieczenie potrzeb w zakresie zakwaterowania długoterminowego osób z Ukrainy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa-Wsparcie dla migrantów z Ukrainy (mechanizm CARE),Działanie-CARE-Infrastruktura mieszkalna, Poddziałanie Gminna i powiatowa infrastruktura mieszkalna,Typ projektu-A Rozwój gminnej i powiatowej infrastruktury mieszkalnej wobec wyzwań migracyjnych wynikających z agresji zbrojnej Federacji Rosyjskiej na Ukrainę2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00414201
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn.: Modernizacja infrastruktury mieszkalnej Gminy Miasta Bochnia przeznaczonej na zabezpieczenie potrzeb
w zakresie zakwaterowania długoterminowego osób z Ukrainy.
2. Projekt pn. Modernizacja infrastruktury mieszkalnej Gminy Miasta Bochnia przeznaczonej na zabezpieczenie potrzeb w zakresie zakwaterowania długoterminowego osób z Ukrainy, które przybyły legalnie przekroczyły granicę z Polską od 24 lutego 2022 r. realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 RPMP.16.03.01-IZ.00-12-004/23, Oś priorytetowa - Wsparcie dla migrantów z Ukrainy (mechanizm CARE), Działanie - CARE - Infrastruktura mieszkalna, Poddziałanie Gminna i powiatowa infrastruktura mieszkalna, Typ projektu - A. Rozwój gminnej i powiatowej infrastruktury mieszkalnej wobec wyzwań migracyjnych wynikających z agresji zbrojnej Federacji Rosyjskiej na Ukrainę.
3. Zadanie obejmuje remont lokali mieszkalnych w tym dostosowanie pomieszczeń higieniczno-sanitarnych do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku wielorodzinnym w Bochni przy ul. Na Buczków 8D, numery mieszkań 1 i 10.
4. W zakres zamówienia wchodzą:
1) roboty budowlane,
2) roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych,
3) roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne,
4) roboty instalacyjne elektryczne,
5) obowiązek utylizacji pozostałych mebli oraz istniejącego wyposażenia mieszkań,
6) wyposażenie pomieszczeń w meble oraz sprzęt AGD.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią przedmiary robót, rzuty pomieszczeń z aranżacją i specyfikacją mebli oraz wyposażenia AGD, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz projektowane zapisy umowy.
6. W celu prawidłowego sporządzenia oferty Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji w terenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295656,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 347979,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295656,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jan Palej Zakład Usługowy Remontowo Budowlany
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 868-000-28-63
7.3.3) Ulica: Łany 15
7.3.4) Miejscowość: Bochnia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-700
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295656,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |