Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach siedziby administracji WCKiK SPZOZ w Warszawie

Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00481993
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00481993/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-08 09:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9999c00-5d2a-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
1132555793
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeWykładziny podłogoweRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ MARZĘCKI, DOMINIK MARZĘCKI S.C.Wychódźc, PL · lot 0
237 730,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00481993 z dnia 2023-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach siedziby administracji WCKiK SPZOZ w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ

1.3.) Oddział zamawiającego: WCKiK SP ZOZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140130346

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Koszykowa 78

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-671

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wckik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wckik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wckik/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach siedziby administracji WCKiK SPZOZ w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9999c00-5d2a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00481993

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026986/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont pomieszczeń (malowanie i wymiana wykładziny dywanowej) Część Administracyjna Warszawa ul. Koszykowa 78 (II,3.2)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00416405

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 75/RB/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 297780,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach siedziby administracji WCKiK SPZOZ w Warszawie, ul. Koszykowa 78.
2. Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Zakres prac” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237730,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 426420,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237730,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki, Dominik Marzęcki S.C.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Pan Tomasz MARZĘCKI; prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki oraz Pan Dominik MARZĘCKI, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DOMINIK MARZĘCKI wspólnik spółki cywilnej Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki, Dominik Marzęcki S.C

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5671911346, REGON: 369487045.

7.3.4) Miejscowość: Wychódźc 65; poczta Czerwińsk nad Wisłą

7.3.5) Kod pocztowy: 09-150

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237730,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zawarta z:
Panem Tomaszem MARZĘCKIM, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki, na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, posiadającym NIP: 7741802707; REGON: 610407620,
oraz
Panem Dominikiem MARZĘCKIM, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą DOMINIK MARZĘCKI wspólnik spółki cywilnej Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki, Dominik Marzęcki S.C, na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, posiadającym NIP: 5671905096; REGON: 147074125,

Działającymi wspólnie w ramach spółki cywilnej pod nazwą Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki, Dominik Marzęcki S.C. Wychódźc 65; 09-150 Czerwińsk nad Wisłą, posiadającej NIP: 5671911346, REGON: 369487045.
2023-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane