Opinie psychologiczno - pedagogiczne oraz poradnictwo i terapia psychologiczna Z PODZIAŁEM NA ZADANIA.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00106177
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00106177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-15 15:44
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f7df211-ed4a-4a0c-b765-72a16d36eaa5
Identyfikator
8842245249
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

3 przyznane

SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL · lot 0
95 760 PLN
Małgorzata GrabowskaDzierżoniów, PL · lot 1
48 000 PLN
STAY SANE AND KIND PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE I SEKSULOGICZNE MGR URSZULA JADOWSKA-QUINNŚwidnica, PL · lot 2
324 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00106177 z dnia 2025-02-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opinie psychologiczno - pedagogiczne oraz poradnictwo i terapia psychologiczna Z PODZIAŁEM NA ZADANIA.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890724208

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wałbrzyska 15

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@pcpr.swidnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pcpr.swidnica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_swidnica/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opinie psychologiczno - pedagogiczne oraz poradnictwo i terapia psychologiczna Z PODZIAŁEM NA ZADANIA.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f7df211-ed4a-4a0c-b765-72a16d36eaa5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035847/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi społeczne, w tym psychologiczne i pedagogiczne dla klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy Z PODZIAŁEM NA ZADANIA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654404

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 957382,74 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 318300,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 1 – BADANIA PSYCHOLOGICZNE WRAZ Z OPRACOWYWANIEM OPINII:

Kody CPV:
85000000-9 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85121270-6 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
85310000-5 Usługi pracy społecznej
85312300-2 Usługi dozoru i doradztwa

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań psychologicznych wraz z opracowaniem opinii o posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka.

Planowana szacunkowa liczba wydanych opinii to około 240 sztuk badań w latach 2025 - 2027, tj. po około 80 opinii w danym roku kalendarzowym.

Opis zamówienia:
1. Odbiorcami badań są rodziny zastępcze oraz osoby prowadzące rodzinny dom dziecka oraz kandydaci na rodziny zastępcze oraz osoby prowadzące rodzinne domy dziecka,
z powiatu świdnickiego.
2. Przez opinię o posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka należy rozumieć opinię wydaną na podstawie art. 42 ust. 1 pkt 5 lit. b ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
3. Lista osób będzie miała charakter otwarty, tj. Zamawiający na każdym etapie realizacji zadania może skierować osobę do objęcia badaniem.
4. Przeprowadzenie badań w oparciu o stosowne testy psychologiczne, w tym m.in. skala postaw rodzicielskich M. Ploppa, kwestionariusz inteligencji emocjonalnej INTE, CISS, EPQ-R z zastrzeżeniem, że wobec osoby badanej nie było wcześniej stosowane to narzędzie badawcze. Zastosowane w badaniach testy psychologiczne będą dostosowane do wykształcenia i potencjału osób poddanych badaniu.
5. Realizacja zadania winna nastąpić w terminie 14 dni od przeprowadzenia badania.
6. Opinia winna zawierać następujące elementy:
1) oznaczenie jednostki wydającej opinię, pełna nazwa, adres,
2) numer opinii oraz datę wydania opinii,
3) podstawę prawną wydania opinii,
4) imię i nazwisko osoby, której dotyczy opinia, datę i miejsce urodzenia oraz miejsce zamieszkania,
5) ocenę predyspozycji i motywacji do pełnienia określonej formy rodzinnej pieczy zastępczej,
6) uzasadnienie do sporządzonej ww. oceny uwzględniające między innymi opis przeprowadzonych czynności w tym opis metod, narzędzi oraz sposób i porządek przeprowadzenia badań,
7) omówienie całości materiału, w tym:
a) opis struktury rodzinnej osób opiniowanych,
b) opis obecnego stanu zdrowia opiniowanych oraz wcześniej przebytych chorób, pobytów w szpitalu itp.,
c) opis predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej zawodowej, niezawodowej lub rodzinnego domu dziecka na podstawie zastosowanych badań,
d) opis potencjałów, zasobów oraz deficytów uczestników badań, przedstawienie wniosków z ich uzasadnieniem,
e) wskazanie obszarów wymagających poprawy - jeśli istnieją,
f) imię i nazwisko oraz podpis osoby sporządzającej opinię.
7. Usługa realizowana będzie na terenie powiatu świdnickiego, w siedzibie wskazanej przez Wykonawcę.
8. Zamawiający uiści wynagrodzenie Wykonawcy wyłącznie w przypadku faktycznego przeprowadzenia badania.
9. Zadaniem Wykonawcy będzie m.in.:
1) przeprowadzenie badań w oparciu o stosowne testy psychologiczne,
2) wydania opinii zgodnie z art. 42 ust. 1 pkt 5 lit. b ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.

Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunków realizacji zamówienia zawiera projekt umowy dla niniejszego zadania stanowiący załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Forma współpracy z Wykonawcą to umowa cywilno - prawna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 96000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 2 – OPINIE PEDAGOGICZNE:

Kody CPV:
85000000-9 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85121270-6 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
85310000-5 Usługi pracy społecznej
85312300-2 Usługi dozoru i doradztwa

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii pedagogicznej celem stwierdzenia czy osoba daje rękojmię należytego sprawowania pieczy zastępczej i czy posiada predyspozycje i motywację do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka.

Planowana szacunkowa liczba wydanych opinii to około 120 sztuk badań w latach 2025 - 2027, tj. po około 40 opinii w danym roku kalendarzowym.

Opis zamówienia:
1. Odbiorcami badań są rodziny zastępcze oraz osoby prowadzące rodzinny dom dziecka oraz kandydaci na rodziny zastępcze oraz osoby prowadzące rodzinne domy dziecka,
z powiatu świdnickiego.
2. Przez opinię o rękojmi należytego sprawowania pieczy zastępczej i posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka należy rozumieć opinię wydaną na podstawie art. 42 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
3. Warunek rękojmi należytego wykonywania zadań rodziny zastępczej będzie spełniony w momencie, gdy uwarunkowania psychiczne, fizyczne, kompetencje oraz cechy charakteru kandydata będą dawały gwarancję prawidłowej pieczy nad dzieckiem, iż będzie on w stanie zapewnić troskę, miłość oraz bezpieczeństwo.
4. Lista osób będzie miała charakter otwarty, tj. Zamawiający na każdym etapie realizacji zadania może skierować osobę do objęcia badaniem.
5. Przeprowadzenie badań w oparciu o stosowne testy pedagogiczne, w tym wywiad ustrukturalizowany, rozmowa kierowana, testy pomocnicze do analizy jakościowej. Zastosowane w badaniach narzędzia będą dostosowane do wykształcenia i potencjału osób poddanych badaniu.
6. Realizacja zadania winna nastąpić w terminie 14 dni od przeprowadzenia badania.
7. Opinia winna zawierać następujące elementy:
1) oznaczenie osoby wydającej opinię,
2) numer opinii i data wydania opinii,
3) podstawę prawną wydania opinii,
4) imię i nazwisko osoby, której dotyczy opinia, datę i miejsce urodzenia oraz miejsce zamieszkania,
5) ocenę rękojmi należytego sprawowania pieczy zastępczej oraz predyspozycji i motywacji do pełnienia określonej formy rodzinnej pieczy zastępczej,
6) uzasadnienie do sporządzonej opinii uwzględniające między innymi opis przeprowadzonych czynności w tym opis metod, narzędzi oraz sposób i porządek przeprowadzenia badań, omówienie całości materiału, w tym:
a) opis struktury rodzinnej osób opiniowanych,
b) opis stanu zdrowia opiniowanych,
c) ocenę postaw i kompetencji wychowawczych,
d) opis predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej zawodowej, niezawodowej lub rodzinnego domu dziecka na podstawie zastosowanych badań,
e) opis potencjałów, zasobów oraz deficytów uczestników badań, przedstawienie wniosków z ich uzasadnieniem,
f) wskazanie obszarów wymagających poprawy - jeśli istnieją,
g) imię i nazwisko oraz podpis osoby sporządzającej opinię.
8. Usługa realizowana będzie na terenie miasta Świdnica, w siedzibie wskazanej przez Zamawiającego.
9. Zamawiający uiści wynagrodzenie Wykonawcy wyłącznie w przypadku faktycznego przeprowadzenia badania.
10. Zadaniem Wykonawcy będzie m.in.:
1) przeprowadzenie badań w oparciu o zastosowane narzędzia pedagogiczne,
2) ocena rękojmi należytego sprawowania pieczy zastępczej oraz predyspozycji i motywacji do pełnienia określonej formy rodzinnej pieczy zastępczej zgodnie z art. 42 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.

Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunków realizacji zamówienia zawiera projekt umowy dla niniejszego zadania stanowiący załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Forma współpracy z Wykonawcą to umowa cywilno - prawna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 11700,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 3 – PORADNICTWO I TERAPIA PSYCHOLOGICZNA
W RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ:

Kody CPV:
85000000-9 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85121270-6 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
85310000-5 Usługi pracy społecznej
85312300-2 Usługi dozoru i doradztwa

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie poradnictwa i terapii psychologicznej oraz udzielenie wsparcia psychologicznego dla osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą i ich dzieci oraz dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej oraz rodziców dzieci objętych tą pieczą, w przewidywanym wymiarze około 60 h zegarowych miesięcznie.
Planowany szacunkowy wymiar to około 2160 h zegarowych w latach 2025 - 2027, tj. po około 720 h w danym roku kalendarzowym.

Opis zamówienia:
1) Odbiorcami wsparcia są osoby sprawujące rodzinną pieczę zastępczą i ich dzieci oraz dzieci umieszczone w pieczy zastępczej oraz rodzice dzieci objętych tą pieczą.
2) Lista uczestników będzie miała charakter otwarty, tj. Zamawiający na każdym etapie realizacji zadania może skierować osobę do objęcia wsparciem, może również w porozumieniu z Wykonawcą zakończyć wsparcie na każdym etapie realizacji zadania.
3) Ustala się, że czas trwania jednej godziny wsparcia wynosi 60 minut.
4) Usługa realizowana będzie na terenie miasta Świdnica, w siedzibie wskazanej przez Wykonawcę.
5)Wsparcie będzie realizowane w dniach roboczych tygodnia w godzinach uzgodnionych
z Zamawiającym, zgodnie z ustalonym harmonogramem.
6) Zamawiający uiści wynagrodzenie Wykonawcy wyłącznie w przypadku faktycznego udzielenia wsparcia.

Zadaniem Wykonawcy będzie m.in.:
1) sporządzenie wstępnego harmonogramu zawierającego m.in. propozycję terminów przeprowadzenia wsparcia,
2) dokumentowanie prowadzonych działań za pomocą formularza potwierdzającego realizację zadania w danym dniu i godzinie, zawierającej datę, imię i nazwisko oraz podpis osoby uczestniczącej we wsparciu, zgodnie z wzorem udostępnionym przez Zamawiającego,
3) sporządzanie informacji o udzielonym wsparciu zawierającej m.in. przyczynę zgłoszenia, datę i ilość przeprowadzonego wsparcia oraz wnioski i zalecenia, zgodnie z wzorem udostępnionym przez Zamawiającego,
4) udział w ocenach sytuacji dziecka umieszczonego w rodzinie zastępczej,
5) współpraca z organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej oraz koordynatorami rodzinnej pieczy zastępczej w celu zwiększenia skuteczności działań wobec dziecka umieszczonego w rodzinnej pieczy zastępczej i jego rodziny.

Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunków realizacji zamówienia zawiera projekt umowy dla niniejszego zadania stanowiący załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Forma współpracy z Wykonawcą to umowa cywilno - prawna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 210600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95760,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95760,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „SmartAdvice” Michał Kucharczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8862804350

7.3.3) Ulica: Kasztelańska 1

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.5) Kod pocztowy: 58-316

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95760,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Małgorzata Grabowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 882-177-05-42

7.3.3) Ulica: Os. Różane 11D/7

7.3.4) Miejscowość: Dzierżoniów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408240,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 324000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAY SANE AND KIND PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE I SEKSULOGICZNE MGR URSZULA JADOWSKA-QUINN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 884 256 78 66

7.3.3) Ulica: Komunardów 11/3b

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 324000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31
2025-02-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi