Sukcesywna dostawa artykułów gospodarstwa domowego dla SGGW
SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00482797
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-08 11:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250007425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju
Wykonawcy
2 przyznane
ADAM ŁOBODZIŃSKIBiałystok, PL
387 219,4 PLNADAM ŁOBODZIŃSKIBiałystok, PL
387 219,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.