Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej nr 161620W w Częstoniewie oraz drogi gminnej nr 161686W Mirowice-Kawęczyn.
Gmina Grójec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00484009
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-08 15:09
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7972011265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
2 przyznane
ŁUKASZ WIDALSKISzczęsna, PL
49 200 PLNŁUKASZ WIDALSKISzczęsna, PL
49 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.