Dostawa dronów operacyjnych dla jednostek OSP województwa kujawsko - pomorskiego - 6 sztuk z podziałem na 2 części
Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Kujawsko - Pomorskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00484117
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-08 16:03
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8790178103
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bezzałogowe statki powietrzne
Wykonawcy
2 przyznane
NAVIGATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
288 329,72 PLNNAVIGATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
288 329,72 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.