Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gostyninie
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GOSTYNINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00484141
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-08 16:34
- Lokalizacja
- Gostynin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9710730126
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mięsno-wędliniarskieProdukty wędliniarskieWędlinyDróbŚwieży dróbWędliny drobioweRyby przetworzone i konserwowaneWarzywa mrożoneWarzywa świeże lub mrożoneRóżne produkty spożywczeProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty mleczarskiePieczywoPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieJajaProdukty zbożowe
Wykonawcy
9 przyznanych
TOMASZ JANICKIGostynin, PL
249 640 PLNTOMASZ JANICKIGostynin, PL
85 120 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
69 520 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
81 745 PLNTOMASZ JANICKIGostynin, PL
105 443,5 PLNTOMASZ JANICKIGostynin, PL
138 373 PLNMACIEJ BRODAStrzałki, PL
37 000 PLNTOMASZ JANICKIGostynin, PL
107 709 PLNTOMASZ JANICKIGostynin, PL
23 452 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.