Usługi prawne dla cudzoziemców, finansowane w ramach projektu pt. „Twój los w Twoich rękach – wsparcie społeczne i zawodowe cudzoziemców, realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00106332
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00106332/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-17 08:08
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-494528fd-13c3-478c-98c4-cbadcca7d6d1
- Identyfikator
- 9730045994
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00106332 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi prawne dla cudzoziemców, finansowane w ramach projektu pt. „Twój los w Twoich rękach – wsparcie społeczne i zawodowe cudzoziemców, realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacyjno-Prawny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970139988
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Wyspiańskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-036
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 456 56 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.metelica@wup.zgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupzielonagora.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-494528fd-13c3-478c-98c4-cbadcca7d6d11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi prawne dla cudzoziemców, finansowane w ramach projektu pt. „Twój los w Twoich rękach – wsparcie społeczne i zawodowe cudzoziemców, realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-494528fd-13c3-478c-98c4-cbadcca7d6d1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106332
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041158/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługi prawne dla uczestników projektu własnego WUP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
zamówienie finansowane w ramach projektu pt. „Twój los w Twoich rękach – wsparcie społeczne i zawodowe cudzoziemców, realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027 Priorytet FELB.06. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli Działanie FELB.06.12 Integracja obywateli państw trzecich2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051161
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ-ZZ.2204.01.2025.IM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 201220,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest udzielanie porad prawnych cudzoziemcom (obywatelom państw trzecich w tym uchodźcom, studentom, migrantom zarobkowym, ich rodzinom i osobom z najbliższego otoczenia). Tematyka porad prawnych będzie wynikała ze zdiagnozowanych potrzeb klientów Centrum Integracji Cudzoziemców Zielona Góra. Porady prawne będą udzielane w języku polskim lub przy pomocy translatora lub w języku obcym (w zależności od potrzeb i możliwości językowych prawnika oraz danego cudzoziemcy). Tematyka świadczonego wsparcia to m.in.: porady prawne w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia w Polsce, udzielanie porad prawnych w sprawach administracyjnych oraz cywilnych, kwestie pracownicze, sprawy rodzinne z wątkami międzynarodowymi, nostryfikacja dyplomów, kwestie dot. uzyskania ochrony międzynarodowej w Polsce, prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce oraz inne doradztwo prawne, które okaże się konieczne po wykonaniu odpowiedniej weryfikacji potrzeb cudzoziemców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146370,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146370,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146370,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kancelaria Prawno-Podatkowa Adwokat Agnieszka Piętak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730785082
7.3.3) Ulica: Plac Pocztowy 7/3
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-305
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146370,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-05| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |