Wykonywanie drobnych i awaryjnych bieżących napraw i remontów inst. elektrycznych w budynkach mieszkalnych i użyt. publ. administrowanych przez ZGL z siedzibą w Mikołowie w roku 2023/2

Zakład Gospodarki Lokalowej w Mikołowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00484320
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00484320/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-09 08:04
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f80bb486-633f-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6350011970
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneUsługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowychUsługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW PIECHAMikołów, PL · lot 0
69 486,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00484320 z dnia 2023-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie drobnych i awaryjnych bieżących napraw i remontów inst. elektrycznych w budynkach mieszkalnych i użyt. publ. administrowanych przez ZGL z siedzibą w Mikołowie w roku 2023/2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Lokalowej w Mikołowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270547060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zgl.mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgl.mikolow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zgl_mikolow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonywanie drobnych i awaryjnych bieżących napraw i remontów inst. elektrycznych w budynkach mieszkalnych i użyt. publ. administrowanych przez ZGL z siedzibą w Mikołowie w roku 2023/2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f80bb486-633f-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00484320

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021474/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wykonywanie drobnych i awaryjnych bieżących napraw i remontów inst. elektrycznych w budynkach mieszkalnych i użyt. publ. administrowanych przez ZGL z siedzibą w Mikołowie w roku 2023/2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00428345

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGL/TP/07/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 63544,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie drobnych i awaryjnych bieżących napraw i remontów instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej administrowanych przez Zakład Gospodarki Lokalowej z siedzibą w Mikołowie w roku 2023/2
2. Określenie przedmiotu zamówienia publicznego:
• bezpośrednie wykonywanie robót elektrycznych-instalacyjno-budowlanych:
• Montaż i demontaż instalacji, urządzeń elektrycznych,
• Wykonanie pomiarów elektrycznych
• Drobne roboty budowlane związane z koniecznością wykonania robot instalacyjnych – wykonanie bruzd, odtwarzanie tynków.
2.1.W trakcie trwania umowy będą mogły występować następujące prace elektroinstalacyjne polegające na:
a) Wymiana głównych linii zasilających,
b) Wymiana aparatów elektrycznych rozdzielnic głównych, lokalnych i mieszkaniowych,
c) Wymiana rozdzielnic głównych, lokalnych i mieszkaniowych oraz tablic licznikowych,
d) Naprawa obwodów instalacji elektrycznej w mieszkaniach i lokalach użytkowych,
e) Wymiana lub naprawa opraw oświetleniowych, w mieszkaniach i lokalach użytkowych
f) Kompleksowy remont instalacji elektrycznej w mieszkaniach i lokalach użytkowych

lub inne prace remontowe polegające na przebudowie elementów w/w instalacji.

2.2. Roboty będą przekazywane do wykonania sukcesywnie, w miarę ich pozyskiwania, dlatego Wykonawca musi być przygotowany na ewentualne prowadzenie prac równolegle w kilku lokalizacjach.
2.3.Wykonawca musi mieć świadomość, że Zamawiający będzie wzywać go do realizacji przedmiotowego zamówienia za pomocą osobnych zleceń telefonicznych potwierdzanych natychmiast na piśmie w formie zlecenia – wyznaczając w nich szczegółowy zakres prac oraz rozsądny termin ich realizacji, którego dochowanie będzie obowiązkiem strony.
W dniu powzięcia wiadomości o wystąpieniu prac należy uzgodnić z inspektorami nadzoru szczegółowy ich zakres oraz przystąpić do realizacji zadania najpóźniej na trzeci dzień roboczy(termin reakcji zgodny ze wskazaniem w ofercie - termin reakcji stanowi kryterium oceny ofert) po otrzymaniu zlecenia.
2.4. Podstawowy zakres robót znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia , przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, stanowiącym załącznik do SWZ.
2.5. Ze względu na bardzo duże zróżnicowanie zakresu robót, zakres prac każdorazowo będzie rozliczany przez Zamawiającego na podstawie kosztorysu powykonawczego, sporządzonego w oparciu o protokół typowania, obmiar robót , zgodnie z cenami jednostkowymi występującymi w kosztorysie ofertowym , oraz wg cen i stawek czynników cenotwórczych podanych przez Wykonawcę w ofercie. Roboty o wartości do 1000,00 zł netto będą zlecane i rozliczne w oparciu o ofertę ryczałtową na daną robotę przedłożoną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Zamawiającego.
2.6.Ceny zakupu pozostałych materiałów nie występujących w ofercie wyliczane będą w wysokości do średnich cen z kosztami zakupu opublikowanych w zeszytach Sekocenbudu z kwartału w którym prace były wykonane, a w przypadku ich braku inspektor może żądać wglądu do faktur zakupu materiału lub urządzenia.
2.7.Ceny najmu pozostałego sprzętu nie występującego w ofercie wyliczane będą w wysokości do średnich cen wraz z kosztami jednorazowymi opublikowanych w zeszytach Sekocenbudu z kwartału w którym prace były wykonywane.
2.8.Wszelkie materiały używane do wykonywania prac winny posiadać stosowne wymagane obowiązującymi przepisami prawa atesty, aprobaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie. Dokumenty potwierdzające powyższe Wykonawca przedstawi każdorazowo na żądanie inspektora nadzoru.
2.9.Na zastosowane urządzenia wykonawca udziela gwarancji w zakresie i okresie równym do gwarancji producenta urządzenia (nie mniej niż dwa lata).
2.10.Na wykonane przez siebie prace i zastosowane materiały Wykonawca musi udzielić co najmniej rocznej gwarancji(okres gwarancji zgodny ze wskazaniem w ofercie-okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert).
2.11.Na chwilę obecną Zamawiający nie ma wiedzy, ile awarii może wystąpić , a ich szacunkową wielkość prognozuje na podstawie poprzednich lat. Zamawiający przyjął jako szacunek 6- krotność robót wskazanych w przedmiarze robót dotyczących budynków mieszkalnych, bądź robót objętych 8% VAT-em, oraz 1-krotność dla budynków użyteczności publicznej, bądź elementów objętych 23% VAT-em .
2.12.Wykonawca w czasie realizacji prac będzie utrzymywał ład i porządek na terenie , na którym je wykonuje, a także zapewni warunki bezpieczeństwa i p.poż. Określone w przepisach szczególnych.

2.13. Specyfikacja techniczna wykonywania i odbioru robót znajduje się w załącznik nr 7 do SWZ.

3. Wykonawca zapewni na czas trwania prac objętych przedmiotem zamówienia kierownictwo posiadające odpowiednie uprawnienia budowlane oraz wykwalifikowaną kadrę robotniczą.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
5. Zamawiający nie wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

50760000-0 - Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69486,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69486,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69486,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalacyjno Remontowy „ZBYSZKO” Zbigniew Piecha

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6351012434

7.3.3) Ulica: Jasna 138

7.3.4) Miejscowość: Mikołów

7.3.5) Kod pocztowy: 43-190

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69486,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia wynosi: do 50 dni licząc od daty zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lecz nie dłużej niż do 31.12.2023r lub do momentu wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotu umowy
2023-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane