42/2025 Mieszanka treściwa „SOT” dla jagniąt w ilości 8 ton
Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00106361
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00106361/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-17 08:24
- Lokalizacja
- Pawłowice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46564162-0621-400e-b957-86a55c13d581
- Identyfikator
- 6750002130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00106361 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
42/2025 Mieszanka treściwa „SOT” dla jagniąt w ilości 8 ton
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice
1.3.) Oddział zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 ZD Pawłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079728
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mielżyńskich 14
1.5.2.) Miejscowość: Pawłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-122
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdpawlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdpawlowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-46564162-0621-400e-b957-86a55c13d5811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa jednostka organizacyjna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
rolnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
42/2025 Mieszanka treściwa „SOT” dla jagniąt w ilości 8 ton2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46564162-0621-400e-b957-86a55c13d581
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106361
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00089471
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 42/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mieszanka treściwa „SOT” dla jagniąt w ilości 8 ton, o następujących parametrach jakościowych:
Składniki mieszanki %
Jęczmień 15,00
Owies 15,00
Pszenica 15,00
Śruta sojowa 46% 20,00
Susz z zielonek 15,00
Węglan wapnia 2,10
Fosforan jednowapniowy 0,60
Chlorek sodu 0,50
Tlenek magnezu 0,20
Otręby pszenne + premiks 16,60
Razem 100,00
Deklarowana zawartość w 1 kg mieszanki: w 1 kg
Energia metaboliczna MJ 11,7
Białko surowe g 180
Wapń g 11,0
Fosfor g 6,5
Sód g 2,0
Magnez g 3,0
Żelazo mg 100
Mangan mg 90
Cynk mg 40
Miedź mg 0
Kobalt mg 0,5
Selen mg 0,05
Witamina A j.m. 9000
Witamina D3 j.m. 1300
Witamina E mg 40
Biotyna mg 0,15
Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt gospodarskich. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT.
Mieszanka w formie granulatu o średnicy granulatu 3mm w workach po 30 kg.
Masa całkowita palety z workami - max.1000 kg.
Termin ważności do spożycia min. 4 miesiące od daty produkcji.
W ofercie należy podać nazwę producenta pasz.
Do każdej dostawy należy dołączyć certyfikat jakości produktu.
Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego.
Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne
4.5.3.) Główny kod CPV: 15700000-5 - Pasza dla zwierząt
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |