Modernizacja placu manewrowego na terenie nadleśnictwa Toruń przy ul. Polnej 34/38 na działce budowlanej nr 41/2
Nadleśnictwo Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00484490
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00484490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-09 08:53
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ccdbb651-6672-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8790180413
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00484490 z dnia 2023-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu manewrowego na terenie nadleśnictwa Toruń przy ul. Polnej 34/38 na działce budowlanej nr 41/2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Toruń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870036850
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 56 623 30 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: torun@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.torun.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.torun.torun.lasy.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placu manewrowego na terenie nadleśnictwa Toruń przy ul. Polnej 34/38 na działce budowlanej nr 41/22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccdbb651-6672-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00484490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00433163
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.1.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 323917,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placu manewrowego na terenie nadleśnictwa Toruń przy ul. Polnej 34/38 na działce budowlanej nr 41/2. Inwestorem jest Nadleśnictwo Toruń z siedzibą w Toruniu przy ul. Polnej 34/38.
Zakres robót przewiduje odtworzenie jezdni manewrowej po stronie północnej budynku oraz wydzielenie 21 stanowisk do parkowania pojazdów osobowych w tym 2 stanowisk do parkowania przez osoby niepełnosprawne ruchowo. Dodatkowo przewiduje się utwardzenie płytami ażurowymi terenu zlokalizowanego po stronie południowej remontowanego budynku przeznaczonego do manewrowania. Zadanie obejmuje również wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej na drodze wewnętrznej okalającej budynek oraz wykonanie 6 stanowisk do parkowania równoległego bezpośrednio przy budynku. W ramach prac należy dokonać przebudowy istniejącego zjazdu oraz armatury wod-kan dostosowując ją nowego układu zagospodarowania terenu. Odtworzenie nawierzchni bitumicznej placu manewrowego zlokalizowanego po stronie północnej remontowanego budynku nr inwent. 220-00254 oraz wyznaczenie oznakowaniem poziomym 19 stanowisk o wymiarach 2,5x5m do parkowania przed budynkiem z zachowaniem niezbędnych parametrów umożliwiających manewrowanie i parkowanie. Dodatkowo przewiduje się wyznaczenie 2 stanowisk do parkowania przez osoby niepełnosprawne o wym. 6x3,6m w możliwie najbliższej lokalizacji względem wejść do budynków biurowych. Dodatkowo po stronie wschodniej budynku przewiduje się poszerzenie istniejącego łącznika do szerokości 5m z wyprofilowaniem łuków promieniami, umożliwiającymi manewrowanie pojazdami ciężarowymi lub ciągnikami z przyczepami. Po stronie południowej budynku planuje się w świetle istniejącego zjazdu wykonać drogę o nawierzchni bitumicznej oraz stanowiska parkingowe parkowania równoległego w ilości 6 szt. Poza obrysem drogi w miejscu nawierzchni gruntowej przewiduje się wykonać utwardzenie płytami ażurowymi, która stanowić będzie nawierzchnie czynną biologicznie, pochłaniającą wody opadowe.
Obramowanie należy wykonać zgodnie z Projektem Zagospodarowania Terenu i przekrojami konstrukcyjnymi, dopuszcza się zmiany rodzaju obramowań po uzgodnieniu z projektantem i Zamawiającym. Spadki podłużne i poprzeczne placów manewrowych i stanowisk parkingowych wnoszą od 1 do 2% w kierunku wskazanym na rysunku PZT i należy wykonywać zgodnie z rzędnymi terenu sąsiedniego, zapewniając sprawny odpływ wody.
Zestawienie głównych projektowanych nawierzchni
▪ nawierzchnia stanowisk parkingowych parkowanie równoległe z kostki betonowej 8cm szarej : 91m2
▪ nawierzchnia drogi wewnętrznej i poszerzanego łącznika z betonu asfaltowego 3+4cm : 260+ 90 = 350m2
▪ Nawierzchnia z płyt ażurowych 600m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398418,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398418,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398418,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transbruk Barczyńscy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792671670
7.3.3) Ulica: Wojewódzka 3a
7.3.4) Miejscowość: Pigża
7.3.5) Kod pocztowy: 87-152
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398418,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-28| 2023-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |