Przeglądy techniczne, naprawy oraz zakup części do urządzeń medycznych produkcji Air Liquide Medical System, Heinen Lowenstein, Nihon Kohden Corporation będących własnością Szpitala
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00447913
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00447913/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-07 09:27
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40852d5d-39dd-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6771694570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447913 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeglądy techniczne, naprawy oraz zakup części do urządzeń medycznych produkcji Air Liquide Medical System, Heinen Lowenstein, Nihon Kohden Corporation będących własnością Szpitala
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prądnicka 80
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-202
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitaljp2.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaljp2.krakow.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeglądy techniczne, naprawy oraz zakup części do urządzeń medycznych produkcji Air Liquide Medical System, Heinen Lowenstein, Nihon Kohden Corporation będących własnością Szpitala2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40852d5d-39dd-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447913
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00098948/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Obsługa serwisowa aparatury produkcji Nihon - Kohden
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00412566
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 1 a i b ustawy Pzp.
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
1) usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn:
a) technicznych o obiektywnym charakterze,
b) związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów
‒ jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem
celowego zawężenia parametrów zamówienia.
Wykonawca jest jedynym autoryzowanym serwisem urządzeń produkcji Nihon Kohden, Lowenstein Medical oraz Air Liquide
Medical System w Polsce. Jako autoryzowany serwis posiadają jako jedyny pełny i nieograniczony dostęp do oryginalnych
części zamiennych z oficjalnej dystrybucji producenta.
Zamawiający zamierza udzielić zamówienia firmie: Diagnos Sp. z o.o.
ul. Łączyny 4, 02-820 Warszawa
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.271.65.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem negocjacji jest zawarcie dwuletniej umowy na przeglądy techniczne, naprawy oraz zakup części do aparatów
do znieczulania, centrali monitorujących, defibrylatora, kardiomonitorów, respiratorów, modułów CCO oraz modułów
kapnografii produkcji Air Liquide Medical System, Heinen Lowenstein, Nihon Kohden Corporation będących własnością Szpitala
4.5.3.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Diagnos sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512013594
7.3.3) Ulica: Łączyny 4
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-820
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 377784 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-08-12 do 2026-08-11| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |