Zimowe utrzymanie dróg i ulic powiatowych, gminnych i dojazdowych w Suwałkach – Część 1- Rejon 1, Część 2 – Rejon 2
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00485017
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-09 10:31
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8442349608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
2 przyznane
KAROL SOFIŃSKISuwałki, PL
181 440 PLNKAROL SOFIŃSKISuwałki, PL
181 440 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.