KBO – Zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00485400
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00485400/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-09 11:41
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d014a447-7175-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00485400 z dnia 2023-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KBO – Zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KBO – Zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d014a447-7175-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00485400

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00520049/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 KBO- zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej w Kwidzynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00456102

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.22.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 285147,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na zagospodarowaniu terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej. Inwestycja realizowana w ramach Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
2. Inwestycja obejmuje zakresem:
- budowę miejsc postojowych wraz z drogą manewrową powiązaną z istniejącym parkingiem znajdujących się wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej,
UWAGA należy zabezpieczyć istniejące drzewa wzdłuż ścieżki rowerowej.
ZAKRES ROBÓT:
- Rozbiórka istniejących nawierzchni utwardzonych,
- Wykonanie robót ziemnych,
- Ustawienie krawężników i obrzeży,
- Wykonanie podbudowy,
- Wykonanie nawierzchni parkingu, dróg dojazdowych,
- Uporządkowanie zieleni, rozścielenie ziemi urodzajnej, wykonanie i pielęgnacja trawników dywanowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył w budżecie kwotę: 415.000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną (490.089,07 zł) przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który nie może zwiększyć kwot przeznaczonych na realizację zamówienia do wysokości ceny oferty.
2023-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane