Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie obrębu Policzna gmina Policzna
Powiat Zwoleński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00106467
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00106467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-17 09:02
- Lokalizacja
- Zwoleń, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48302c8c-b2e2-4471-acd6-aaa3ccf4aab3
- Identyfikator
- 8111766100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00106467 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie obrębu Policzna gmina Policzna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zwoleński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223221
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Władysława Jagiełły 4
1.5.2.) Miejscowość: Zwoleń
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-700
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zwolenpowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwolenpowiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.zwolenpowiat.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie obrębu Policzna gmina Policzna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48302c8c-b2e2-4471-acd6-aaa3ccf4aab3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025407/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie obrębu Policzna gmina Policzna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00037610
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 388211,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków zgodnie z "Projektem modernizacji ewidencji gruntów i budynków” dla obrębu: 0016 – Policzna, gmina Policzna.
Zakres prac do wykonania w ramach niniejszej modernizacji ewidencji gruntów i budynków szczegółowo określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz
z załącznikami.
2. Realizacja przedmiotowego zadania obejmować będzie dwa etapy prac:
1) Zakres prac etapu I obejmował będzie następujące czynności:
a) Wykonanie rzetelnej analizy materiałów źródłowych,
b) Wykonanie i przekazanie ortoobrazów,
c) Zbadanie stanów prawnych nieruchomości,
d) Przeprowadzenie wywiadu terenowego wraz z terenową weryfikacją wzajemnego usytuowania granic działek ewidencyjnych i budynków w tym pomiar śladów i znaków granicznych dróg oraz cieków,
e) Przeprowadzenie prac mających na celu dostosowanie identyfikatorów obiektów bazy ewidencji gruntów i budynków do wymagań załącznika nr 5 rozporządzenia w sprawie ewidencji gruntów i budynków.
2) Zakres prac etapu II obejmował będzie następujące czynności:
a) Protokolarne ustalenie granic działek w terenie z wyłączeniem działek, dla których istnieją wiarygodne i bezsporne dokumenty geodezyjne zweryfikowane zgodnie z § 40 standardów,
b) Wykonanie prac modernizacyjnych oraz sporządzenie wymaganych dokumentów dotyczących konturów użytków gruntowych, konturów klasyfikacyjnych, działek ewidencyjnych, budynków oraz lokali,
c) Wyeliminowanie niespójności pomiędzy granicami sąsiadujących ze sobą powiatów, jednostek ewidencyjnych oraz granicami obrębów ewidencyjnych - w granicach obszaru objętego modernizacją,
d) Opracowanie operatu gleboznawczej klasyfikacji gruntów,
e) Opracowanie projektu operatu opisowo- kartograficznego,
f) Dokonanie harmonizacji danych ewidencyjnych gruntów i budynków (tj. granic działek, budynków, granic użytków gruntowych i klasoużytków) z danymi pozostałych rejestrów i baz tworzących mapę zasadniczą.
g) Wyłożenie projektu operatu opisowo- kartograficznego.
h) Przygotowanie i przekazanie plików modyfikujących bazy danych EGiB.
i) Skompletowanie całości dokumentacji opracowanej w ramach zamówienia i przekazanie jej do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w formie elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym i w formie drukowanej w zakresie dokumentów uzgodnionych uprzednio z Zamawiającym.
j) Przygotowanie wydruków zawiadomień oraz wypisów i wyrysów o zmianach danych ewidencyjnych do wydziału ksiąg wieczystych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354300-7 - Usługi badań katastralnych
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
71356400-2 - Usługi planowania technicznego
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
72320000-4 - Usługi bazy danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 440340,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 578100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 440340,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABM Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 147108730
7.3.3) Ulica: Al. Solidarności 75 lok. 9
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-090
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 440340,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |