Dostawa sprzętu fizyko-chemicznego pomiarowego i laboratoryjnego dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00486247
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-09 13:50
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7770005497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprężarki powietrzaWagi precyzyjnePrzyrządy badawczeSpektrometry masyWstrząsarki i akcesoria
Wykonawcy
7 przyznanych
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
4298,48 PLNAlchem Grupa Sp. z o.o.Toruń, PL
12 223,24 PLNKRZYSZTOF KOWALSKIPaczkowo, PL
19 926 PLNKRZYSZTOF KOWALSKIPaczkowo, PL
19 926 PLNAGA ANALYTICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
65 412,63 PLNWOJCIECH KACAWarszawa, PL
306 270 PLNWATERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
429 892,38 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.