Remont drogi gminnej nr 493025P (dz. nr 66/1 obręb Osiek Mały), 493036P (dz. nr 55 obręb Moczydła) oraz 493515P (dz. nr 156 obręb Felicjanów)

Gmina Osiek Mały

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00486408
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00486408/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-09 14:17
Lokalizacja
Osiek Mały, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f60af453-50c0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6662089344
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie odwadniania gruntuPróbne wiercenia i wykopyPróbne wierceniaPróbne wykopyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuWyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

TRANS-SPILI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLicheń Stary, PL · lot 0
1 193 958,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00486408 z dnia 2023-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 493025P (dz. nr 66/1 obręb Osiek Mały), 493036P (dz. nr 55 obręb Moczydła) oraz 493515P (dz. nr 156 obręb Felicjanów)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osiek Mały

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 1

1.5.2.) Miejscowość: Osiek Mały

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-613

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osiek.maly@wokiss.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip3.wokiss.pl/osiekmaly/bip.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/osiek_maly

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 493025P (dz. nr 66/1 obręb Osiek Mały), 493036P (dz. nr 55 obręb Moczydła) oraz 493515P (dz. nr 156 obręb Felicjanów)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f60af453-50c0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00486408

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00091469/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont drogi gminnej nr 493025P (dz. nr 66/1 obręb Osiek Mały), 493036P (dz. nr 55 obręb Moczydła) oraz 493515P (dz. nr 156 obręb Felicjanów)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00390880

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Remont drogi gminnej nr 493025P (dz. nr 66/1 obręb Osiek Mały), 493036P (dz. nr 55 obręb Moczydła) oraz 493515P (dz. nr 156 obręb Felicjanów)”.
W ramach remontu w/w drogi przewiduje się wykonanie prac zawartych w dokumentacji projektowej uproszczonej, gdzie został określony szczegółowy rodzaj robót oraz ich pełny zakres, stanowiący załączniki nr 9 do SWZ.
Zakres umowy obejmuje w szczególności:
- roboty przygotowawcze,
- roboty rozbiórkowe,
- roboty ziemne,
- roboty nawierzchniowe,
- roboty wykończeniowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy

45121000-1 - Próbne wiercenia

45122000-8 - Próbne wykopy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1193958,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1256731,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1193958,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-SPILI SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652891927

7.3.3) Ulica: Graniczna 18A

7.3.4) Miejscowość: Licheń Stary

7.3.5) Kod pocztowy: 62-563

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1193958,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-08
2023-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane