Usługa badawcza polegająca na opracowaniu i wsparciu w realizacji planu rozwoju potencjału Uniwersytetu
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00447920
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00447920/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-07 09:30
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0f1898c-7c10-47bc-af3d-91ae5628bb2c
- Identyfikator
- 7960106439
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447920 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa badawcza polegająca na opracowaniu i wsparciu w realizacji planu rozwoju potencjału Uniwersytetu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@urad.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0f1898c-7c10-47bc-af3d-91ae5628bb2c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa badawcza polegająca na opracowaniu i wsparciu w realizacji planu rozwoju potencjału Uniwersytetu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0f1898c-7c10-47bc-af3d-91ae5628bb2c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066334/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Usługa badawcza polegająca na opracowaniu i wsparciu realizacji planu rozwoju potencjału naukowego uczelni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający w celu wyboru procedury przeprowadzenia przedmiotowego postępowania dokonał rozeznania wśród wykonawców świadczących podobne usługi i tylko Index Copernicus Sp. z o.o. spełnia wszystkie jego wymagania. Rozeznanie potwierdziło, że nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze zaspokające potrzeby Zamawiającego, zaś brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia. Rozwiązanie techniczne, którego dostawcą jest Index Copernicus Sp. z o.o. jest unikatowe, co oznacza, że żaden podmiot zajmujący się analizą naukową nie dysponuje takim zapleczem bazodanowym, technicznym i osobowym oraz takim doświadczeniem w przeprowadzaniu audytów i wsparcia w zakresie badań i rozwoju w jednostkach naukowych.
/podstawa prawna: art. 305 pkt. 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp/
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AP-26-14u/24/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Uniwersytetu Radomskiego usługi badawczej polegającej na opracowaniu i wsparciu w realizacji planu rozwoju potencjału naukowego Uniwersytetu. Zakres zamówienia obejmuje wykonywanie analiz oraz doradztwo w zakresie wypracowania oraz prawidłowego sprawozdania dorobku naukowego URad na potrzeby ewaluacji jakości działalności naukowej prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki za lata 2022-2025 w oparciu o narzędzie informatyczne (system w formule SaaS) służące do ewidencjonowania, weryfikacji i ewaluacji pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych oraz dorobku naukowego URad zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Index Copernicus Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010326698
7.3.3) Ulica: Kasprzaka 31A/184
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-234
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 479700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 miesiące
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |