„Modernizacja nawierzchni drogi leśnej pożarowej numer 19”
Nadleśnictwo Trzebciny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00487430
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00487430/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-10 10:05
- Lokalizacja
- Małe Gacno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16d8f196-62ab-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5611549545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00487430 z dnia 2023-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja nawierzchni drogi leśnej pożarowej numer 19”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Trzebciny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340229268
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebciny
1.5.2.) Miejscowość: Małe Gacno
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-505
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trzebciny@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebciny.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja nawierzchni drogi leśnej pożarowej numer 19”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16d8f196-62ab-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00487430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00496982/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi w Leśnictwie Łoboda
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00427724
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.20.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1614499,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn.: „Modernizacja nawierzchni drogi leśnej pożarowej numer 19”. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia opisuje dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik do SWZ.
Inwestycja obejmuje modernizację nawierzchni drogi leśnej pożarowej numer 19. Droga ta, zlokalizowana jest w województwie kujawsko – pomorskim, powiecie tucholskim, na terenie gminy Śliwice, leśnictwo Łoboda. Przebudowywany odcinek drogi przebiega wzdłuż oddziałów: 17, 33, 34 ,43, 44. Długość odcinka drogi leśnej wynosi 2525 m. Droga przebiega po istniejącym śladzie, krzyżuje się z innymi drogami leśnymi. Promienie skrętu na skrzyżowaniach zaprojektowano R=11,0 m. Wzdłuż drogi leśnej zlokalizowane zostały mijanki oraz mijanki ze składami drewna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1967849,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3461811,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1967849,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "POZORSKI" S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551915896
7.3.4) Miejscowość: CZERSK
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1967849,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2023-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |