Dostawa warzyw i owoców do jednostek oświatowych na terenie Gminy Drezdenko
Gmina Drezdenko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00106637
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00106637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-17 09:55
- Lokalizacja
- Drezdenko, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd317bcc-0898-4e3f-8400-495120542e9b
- Identyfikator
- 5950007025
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00106637 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa warzyw i owoców do jednostek oświatowych na terenie Gminy Drezdenko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drezdenko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966757
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 1
1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@drezdenko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.drezdenko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drezdenko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON:210306630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 11
1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp1drezdenko@drezdenko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp1drezdenko.edupage.org/
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego w Drezdenku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 367993057
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Wolności 8
1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp2drezdenko@drezdenko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp2drezdenko.edupage.org/
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Drezdenku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 210306653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Portowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp3drezdenko@drezdenko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp3drezdenko.edupage.org/
Zamawiający 5
1.2.) Nazwa zamawiającego: Publiczne Przedszkole w Drezdenku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 211236653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 4A
1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@drezdenko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedszkoledrezdenko.edupage.org/
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa warzyw i owoców do jednostek oświatowych na terenie Gminy Drezdenko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd317bcc-0898-4e3f-8400-495120542e9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033008/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa warzyw i owoców do jednostek oświatowych na terenie Gminy Drezdenko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051344
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RP.271.1.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – warzywa3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają wzory umów oraz załącznik 1a do SWZ – formularze cenowe.
4. Miejscem realizacji dostaw jest:
• Szkoła Podstawowa nr 1- ul. Szkolna 11,66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 2- Pl. Wolności 8, 66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 3- ul. Portowa 1, 66-530 Drezdenko
• Publiczne Przedszkole - ul. Mickiewicza 4a ,66-530 Drezdenko
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 269769,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – owoce3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają wzory umów oraz załącznik 1a do SWZ – formularze cenowe.
4. Miejscem realizacji dostaw jest:
• Szkoła Podstawowa nr 1- ul. Szkolna 11,66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 2- Pl. Wolności 8, 66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 3- ul. Portowa 1, 66-530 Drezdenko
• Publiczne Przedszkole - ul. Mickiewicza 4a ,66-530 Drezdenko
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 169378,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania przed otwarciem ofert wskazał, że zamierza przeznaczyć na realizację tej części zamówienia 283 490,48 zł. W postępowaniu złożono jedną ofertę z ceną 506.433,90 zł.
Ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) postępowanie w części I zamówienia – warzywa unieważniono.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania przed otwarciem ofert wskazał, że zamierza przeznaczyć na realizację tej części zamówienia 177 823,35 zł. W postępowaniu złożono jedną ofertę z ceną 269.864,05 zł.
Ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) postępowanie w części II zamówienia – owoce unieważniono.
| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |