Realizacja indywidualnego transportu (door-to-door) dla Uczestników/Uczestniczek projektu „Usługi Społeczne w Mieście Jaśle” objętych wsparciem usług asystenckich
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00106700
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00106700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-17 10:21
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-edf25aee-5dba-4328-b57e-895142a3c562
- Identyfikator
- 6851557415
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00106700 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja indywidualnego transportu (door-to-door) dla Uczestników/Uczestniczek projektu „Usługi Społeczne w Mieście Jaśle” objętych wsparciem usług asystenckich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004010685
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 25
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134464328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mopsjaslo@mopsjaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mopsjaslo.4bip.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-edf25aee-5dba-4328-b57e-895142a3c5621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja indywidualnego transportu (door-to-door) dla Uczestników/Uczestniczek projektu „Usługi Społeczne w Mieście Jaśle” objętych wsparciem usług asystenckich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edf25aee-5dba-4328-b57e-895142a3c562
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00031615/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 usługa indywidualnego transportu (door - to - door)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Usługi Społeczne w Mieście Jaśle2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00037198
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.261.1.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 288788,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja usługi indywidualnego transportu (door- to- door) będzie stanowiła element wsparcia w zakresie mobilności dla Uczestników/Uczestniczek projektu „Usługi społeczne w Mieście Jaśle” objętych wsparciem usług asystenckich. Celem realizacji usługi indywidualnego transportu (door-to-door) jest zaspokojenie potrzeb społecznych, zdrowotnych i kulturalnych osób z niepełnosprawnościami.
Usługa świadczona będzie 7 dni w tygodniu w godzinach pomiędzy 11:00 a 19:00 w okresie od I 2025r. do XII 2025r., jednak nie wcześniej, niż od dnia podpisania umowy.
Zamawiający dopuszcza możliwość skrócenia okresu realizacji usługi spowodowanej wykorzystaniem środków przeznaczonych na realizację zadania.
Usługa transportu będzie realizowana w szczególności w celu dotarcia m.in. do instytucji kultury
i sportu (kino, basen, muzeum), urzędów, ośrodków zdrowia, na wizyty lekarskie, miejsc kultu religijnego.
Usługa będzie realizowana na terenie Jasła oraz poza jej granicami, do 40km w jedną stronę na terenie województwa podkarpackiego.
Szacunkowa ilość kilometrów podczas trwania umowy wynosi 29 200. Zamawiający zastrzega, że jest to szacunkowa wartość kilometrów, która jest uzależniona od faktycznych potrzeb uczestników projektu. Ze względu na to, że jest to usługa transportu nieregularnego ilość kilometrów dziennych może się różnić oraz, że w poszczególnych dniach usługa może nie być realizowana. Minimalna ilość kilometrów do zrealizowania w trakcie trwania umowy wynosi 7 800.
Każdorazowo trasa w ramach usługi będzie określona przez Zamawiającego. W trakcie przewozu UP będzie zawsze obecny asystent osoby z niepełnosprawnościami/asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami. W jednym momencie z realizacji usługi może skorzystać 2 UP, przy założeniu, że każdy z nich jedzie w różnym kierunku (2+2).
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60140000-1 - Nieregularny transport osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 288788,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 288788,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPOŁDZIELNIA SOCJALNA "RADOŚĆ"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852333936
7.3.3) Ulica: Kazimierza Wielkiego
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 288788,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-02-05 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |