Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Juchnowiec Kościelny

Gmina Juchnowiec Kościelny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00488804
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00488804/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-10 17:07
Lokalizacja
Juchnowiec Kościelny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0c8cb84-6429-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9661813207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00488804 z dnia 2023-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Juchnowiec Kościelny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0c8cb84-6429-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Juchnowiec Kościelny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0c8cb84-6429-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00488804

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022202/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja oświetlenia w gminie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00432551

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INW.271.2.36.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dziewięciu szafek oświetlenia ulicznego w gm. Juchnowiec Kościelny. Na przedmiot zamówienia składają się następujące zadania:
Zadanie nr 1: Montaż szafki SO w miejscowości Kleosin ST 01-1141;
Zadanie nr 2: Montaż szafki SO w miejscowości Kleosin ST 01-1694;
Zadanie nr 3: Dostawa i montaż szafki SO w miejscowości Kleosin ST 01-1760;
Zadanie nr 4: Dostawa i montaż szafki SO w miejscowości Wólka ST 06-330;
Zadanie nr 5: Dostawa i montaż szafki SO w miejscowości Hołówki Małe ST 06-851;
Zadanie nr 6: Dostawa i montaż szafki SO w miejscowości Lewickie Kolonia ST 06-143;
Zadanie nr 7: Dostawa i montaż szafki SO w miejscowości Koplany ST 06-48;
Zadanie nr 8: Dostawa i montaż szafki SO w miejscowości Księżyno ST 11-1450;
Zadanie nr 9: Dostawa i montaż szafki SO w miejscowości Niewodnica Nargielewska ST 11-1731.
Cpv:
45231400-9 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Zamieszczone w dokumentacji nazwy własne urządzeń i materiałów określają jedynie minimalne oczekiwania jakościowe oraz wymagany standard i mogą być zastąpione przez inne równoważne o nie gorszych parametrach.
Po podpisaniu umowy wykonawca opracuje i uzgodni projekt tymczasowej organizacji ruchu na realizowane przez niego zadanie (jeśli konieczne).
Zadanie powinno być zrealizowane zgodnie z załączonymi do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia dokumentacją projektową oraz załączonymi przedmiarami robót, które stanowią wyłącznie element pomocniczy z tym że w dwóch szafkach (w Kleosinie ST 01-1141 oraz Kleosin ST 01-1694 – usunięto pozycje dotyczące zakupu szafek, gdyż zamawiający po podpisaniu umowy przekaże Wykonawcy dwie nowe szafki z pełnym wyposażeniem,. Zaleca się przed złożeniem oferty przeprowadzenie wizji lokalnej w terenie. Przedmiary robót powinny być analizowane w powiązaniu z projektami, wynikami wizji lokalnej, zasadami wiedzy technicznej, sztuką budowlaną, specyfikacją warunków zamówienia i należy je uzupełnić o pozycje robót pominięte, a wynikające z powyższych ustaleń, po wcześniejszym ich uzgodnieniu z zamawiającym.
2. Przedmiot umowy należy wykonać zgodnie z dokumentacjami technicznymi stanowiącymi załączniki
do niniejszej specyfikacji, opracowaną przez ELTAST sp. z o.o., 26-600 Radom, ul. Toruńska 9 oraz specyfikacją warunków zamówienia.
UWAGA: 2 szafki (w miejscowości Kleosin) wraz z wyposażeniem zostaną zamontowane przez Wykonawcę z materiału Zamawiającego (2 nowe szafki), pozostałych 7 szafek zostanie zamontowanych w całości z materiałów Wykonawcy!

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy.
2023-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane