„Zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników oraz ścieżek rowerowych na terenie Gminy Obrowo”
GMINA OBROWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00489187
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-13 08:54
- Lokalizacja
- Obrowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8792668260
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
5 przyznanych
BARTŁOMIEJ LIPKADobrzejewice, PL
99 144 PLNBARTŁOMIEJ LIPKADobrzejewice, PL
99 144 PLNHEGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrobia, PL
93 795,84 PLNHEGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrobia, PL
89 499,6 PLNSilbud Marcin PopławskiSilno, PL
105 840 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.