Serwis systemu sterowania scenicznego wraz z przeglądami i usługą serwisu interwencyjnego w budynku Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu
TEATR MUZYCZNY CAPITOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00106854
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00106854/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-17 11:01
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57820e37-0c09-4c42-8cde-f296d99afe18
- Identyfikator
- 8960005621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00106854 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Serwis systemu sterowania scenicznego wraz z przeglądami i usługą serwisu interwencyjnego w budynku Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR MUZYCZNY CAPITOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278959
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PIŁSUDSKIEGO 67
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-019
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 7890431
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@teatr-capitol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatr-capitol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://teatr-capitol.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Serwis systemu sterowania scenicznego wraz z przeglądami i usługą serwisu interwencyjnego w budynku Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57820e37-0c09-4c42-8cde-f296d99afe18
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106854
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024331
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/02/25/TKT/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 128679,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia stanowi obsługa serwisowa systemu sterowania scenicznego wraz z przeglądami i usługą serwisu interwencyjnego w budynku Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 67.
2. Usługi wchodzące w zakres zamówienia:
1). Przegląd i konserwacja systemu sterowania mechaniki Sceny Ciśnień.
2). Przegląd i konserwacja systemu sterowania mechaniki Dużej Sceny.
3). Przegląd i konserwacja pulpitów sterowniczych Trekwerk TNM, związania z częścią technologiczną, infrastrukturą sieciową (logiczną).
4). Przegląd i konserwacja szaf sterowniczych pomieszczenia stacji pomp hydraulicznych.
5). Przegląd i konserwacja szaf sterowniczych mechaniki górnej i dolnej Sceny Dużej.
6). Udzielanie wsparcia technicznego pracownikom Teatru w obsłudze systemu sterowania 24/7 – w ramach kontaktu telefonicznego.
7). Zdalna kontrola pracy systemu, w tym usuwanie ujawnionych nieprawidłowości w działaniu systemu.
8). Wykonanie kopii bezpieczeństwa w serwerze głównym i zapasowym wraz z backupem
9). Wymiana nośnika pamięci (dysk serwerowy ) wraz z wymianą filtrów i uszkodzonych wentylatorów w serwerach i pulpitach sterowniczych w ramach przeglądu rocznego.
10). Przegląd i konserwacja dwa razy w roku przy przeglądzie eksploatacyjnym rygli pionowych w ilości 8 sztuk oraz wymiana uszkodzonych krańcówek w tych ryglach dwa razy w roku.
11). Serwis interwencyjny w przypadku awarii systemu sterowania jest świadczony telefonicznie, zdalnie poprzez połączenie internetowe i na miejscu w siedzibie Teatru. W przypadku braku możliwości zdiagnozowania usterki zdalnie Wykonawca zobowiązany jest do przyjazdu w czasie nie dłuższym niż 8h* (*zgodnie z ofertą wykonawcy) od zgłoszenia usterki do Teatru. Usterki zgłaszane są telefonicznie lub mailowo.
12). Nadzór przy naprawach, przeglądach zleconych innym firmom, asysta przy przeglądach UDT.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |