Świadczenie kompleksowej usługi zabezpieczenia gospodarczo-technicznego w Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz czterech sądach rejonowych. (II)
Sąd Okręgowy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00106892
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00106892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-17 11:11
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4558ba6-a5e9-40d6-9815-3415bf5e7bf2
- Identyfikator
- 7251042790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00106892 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie kompleksowej usługi zabezpieczenia gospodarczo-technicznego
w Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz czterech sądach rejonowych. (II)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7251042790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Dąbrowskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-921
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: www.zamowienia@lodz.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodz.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e4558ba6-a5e9-40d6-9815-3415bf5e7bf21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sprawowanie wymiaru sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie kompleksowej usługi zabezpieczenia gospodarczo-technicznegow Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz czterech sądach rejonowych. (II)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4558ba6-a5e9-40d6-9815-3415bf5e7bf2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00068489
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.XXVII.261.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi zabezpieczenia gospodarczo-technicznego w
poniższych lokalizacjach:
• Sąd Okręgowy w Łodzi:
• Sąd Rejonowy w Brzezinach:
• Sąd Rejonowy w Łęczycy:
• Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej:
• Sąd Rejonowy w Łowiczu:
2. Zamawiający wymaga od Wykonawcy posiadania:
2.1. aktualnego certyfikatu zarządzania bezpieczeństwem informacji, zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC
27001:2017 „ISO” określającego wymagania związane z ustanowieniem i zarządzaniem systemem bezpieczeństwa
informacji – jako PRZEDMIOTOWY ŚRODEK DOWODOWY;
2.2. skierowania do realizacji umowy, na stałe oddelegowanych minimum 5 pracowników, posiadających następujące
kwalifikacje:
• certyfikat ukończenia kursu pracownika zabezpieczenia technicznego;
• certyfikat ukończenia szkolenia z obsługi i serwisu systemu kontroli dostępu
„SKD AutoID” używanego przez Zamawiającego
• certyfikat ukończenia szkolenia SEP G1
• uprawnienia do pracy na wysokości do 3 metrów
3. Zakres usługi obejmuje następujący zakres obowiązków:
3.1. Obsługa systemu kontroli dostępu (podstawowe naprawy, resetowanie, zgłaszanie awarii do serwisu, współpraca z
serwisem w diagnostyce, zmiany konfiguracji, nadawanie uprawnień, testy, szkolenie ochrony);
3.2. Obsługa systemu monitoringu (konfiguracja, zabezpieczanie nagrań, szkolenie ochrony, kontakt z serwisem);
3.3. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych (testy, przeglądy, wymiana
akumulatorów);
3.4. Obsługa systemów alarmowych (podstawowe naprawy, resetowanie, zgłaszanie awarii do serwisu, współpraca z
serwisem w diagnostyce, zmiany konfiguracji, testy, wymiana akumulatorów);
3.5. Obsługa dwóch kluczomatów (podstawowe naprawy, resetowanie, zgłaszanie awarii do serwisu, współpraca z
serwisem w diagnostyce, zmiany konfiguracji, nadawanie uprawnień);
3.6. Obsługa pętli indukcyjnych (podstawowe naprawy, zgłaszanie awarii do serwisu, współpraca z serwisem w diagnostyce,
pomoc użytkownikom w obsłudze);
3.7. Nadzór nad prawidłowym działaniem elektronicznego tłumacza migowego;
3.8. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu do elektronicznej tablicy ogłoszeń (aktualizacje systemu,
konfiguracja komputera i wyświetlacza, naprawy awarii komputera);
3.9. Obsługa systemu głosowań (nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem pilotów do głosowania);
3.10. Obsługa systemu faksów wirtualnych (konfiguracja, zakładanie kont, kontakt z usługodawcą w zakresie prawidłowego
funkcjonowania);
3.11. Obsługa wpłatomatu (podstawowe naprawy, zgłaszanie awarii do serwisu, współpraca z serwisem w diagnostyce,
pomoc użytkownikom w obsłudze);
3.12. Obsługa systemów nagłośnienia sal rozpraw (2 sale) i konferencyjnych (3 sale);
3.13. Obsługa projektorów na salach konferencyjnych;
3.14. Przygotowywanie sprzętu do utylizacji (demontaż podzespołów);
3.15. Nadzór nad prawidłowym działaniem aparatów telefonii stacjonarnej – ilość aparatów ok 500 szt. (podstawowe
naprawy, diagnozowanie awarii, wymiana słuchawek, kabli, zgłaszanie awarii do serwisu, współpraca z serwisem w
diagnostyce);
3.16. Pomoc w obsłudze biletomatów systemu kolejkowego;
3.17. Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi wszelkiego sprzętu elektronicznego (np. niszczarek, zasilaczy UPS,
urządzeń drukująco-kopiujących, sprzętu komputerowego)
3.18. Konserwacja i opieka techniczna nad sprzętem do wideokonferencji należącym do Zamawiającego;
3.19. Czyszczenie, konfiguracja, drobne naprawy oraz podstawowa konserwacja drukarek etykietowych (ok. 50 sztuk);
3.20. Instalacja i deinstalacja sprzętu i okablowania na stanowiskach pracy podczas remontów i przeprowadzek
(Zamawiający przewiduje w okresie obowiązywania umowy przeprowadzki całych komórek organizacyjnych pomiędzy
budynkami);
3.21. Obsługa wideokonferencji na salach karnych (ok 20 sal) oraz przesłuchań w „niebieskim pokoju” (dwa pokoje - Sąd
Rejonowy w Łęczycy oraz Sąd Rejonowy w Łowiczu);
3.22. Utrzymanie poprawnego działania sprzętu do wyświetlania elektronicznych wokand oraz sprzętu do połączeń i
rozpraw zdalnych (podstawowe naprawy, resetowanie, zgłaszanie awarii do serwisu, współpraca z serwisem w diagnostyce,
zmiany konfiguracji);
3.23. Nadzór nad magazynem materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących (wydawanie, zamawianie,
prowadzenie magazynu);
3.24. Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami;
3.25. Inne czynności techniczne zlecone przez Oddział Gospodarczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 809777,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 809777,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 809777,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A.G. LIBRA ADAM GACH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9471779134
7.3.3) Ulica: 1 Maja 79/34
7.3.4) Miejscowość: Zgierz
7.3.5) Kod pocztowy: 95-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 809777,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |