Dostawa laptopów oraz stacji dokujących na potrzeby Instytutu Adama Mickiewicza.
Instytut Adama Mickiewicza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00489741
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-13 11:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010010966
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweKomputery przenośneAkcesoria komputerowe
Wykonawcy
3 przyznane
EUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
297 875,25 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
297 875,25 PLNEUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL
297 875,25 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.