Budowa chodnika oraz przejścia dla pieszych przy drodze gminnej nr 1776G w miejscowości Studzienice
Gmina Studzienice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00490259
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00490259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-13 12:54
- Lokalizacja
- Studzienice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e45b30c-7492-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8421663765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00490259 z dnia 2023-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika oraz przejścia dla pieszych przy drodze gminnej nr 1776G w miejscowości Studzienice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Studzienice
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Studzienice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaszubska
1.5.2.) Miejscowość: Studzienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-143
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598216607
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@studzienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.studzienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e45b30c-7492-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika oraz przejścia dla pieszych przy drodze gminnej nr 1776G w miejscowości Studzienice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e45b30c-7492-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00490259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00012317/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa chodnika oraz przejścia dla pieszych przy drodze gminnej nr 1776G w miejscowości Studzienice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00466110
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.15.2023.NJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 171199,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
Budowę chodnika oraz przejścia dla pieszych przy drodze gminnej nr 1776G w miejscowości Studzienice na długości L=361,5 mb. Roboty będą prowadzone na działkach o nr ewidencyjnych 126/2, 156, 164/1 obręb Studzienice.
Zakres przedmiotu obejmuje:
a. Roboty przygotowawcze (odtworzenie trasy i punktów wysokościowych; rozbiórka elementów dróg),
b. Roboty ziemne (wykonanie wykopów w gruncie I-V kategorii; wykonanie nasypów),
c. Roboty odwodnieniowe (regulacja wysokościowa armatury),
d. Podbudowy (wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża; podbudowa z kruszywa; podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem),
e. Nawierzchnie (nawierzchnia chodnika z betonowej kostki brukowej gr. 6 cm kolor szary; nawierzchnia zjazdów z betonowej kostki brukowej gr. 8 cm kolor grafit),
f. Elementy ulic (krawężniki betonowe; obrzeże betonowe),
g. Roboty wykończeniowe (umocnienie skarp),
h. Urządzenia bezpieczeństwa ruchu (oznakowanie poziome i pionowe).
Zakres przedmiotu obejmuje również wykonanie tablicy informacyjno-pamiątkowej o wymiarach: 180 x 120 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1) W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert, wpłynęły dwie oferty. Najtańsza oferta w kwocie 244 950,00 zł brutto. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 210 575,74 zł brutto oraz nie ma możliwości zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244950 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348141,29 PLN
| 2023-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |