Przebudowa oraz remont chodnika przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wielkopolskim

Miasto Gorzów Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00490610
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00490610/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-13 14:04
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6209f25b-6c01-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5990019632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00490610 z dnia 2023-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa oraz remont chodnika przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wielkopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa oraz remont chodnika przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wielkopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6209f25b-6c01-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00490610

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00048526/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.34 Remont chodnika przy ul. 30 Stycznia

1.1.37 TUPTUŚ – Przebudowa chodników na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00447297

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.57.2023.MG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 258303,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont chodników oraz zjazdów zlokalizowanych przy
ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wlkp. na odcinku od km 0+000 do km 0+106,08 od ul. Kosynierów Gdyńskich do ul. Armii Polskiej.
Inwestycja zlokalizowana jest na działce ewidencyjnej nr 1131 jedn. ew. m. Gorzów Wlkp., obręb 5 Śródmieście.
W ramach inwestycji przewidziano wykonanie remontu chodnika po stronie północnej ulicy oraz przebudowę chodnika po południowej stronie ulicy w ramach zadania pn.: „TUPTUŚ-Przebudowa chodników na terenie miasta Gorzowa Wlkp.”
Zakres zadania będzie obejmował m. in. wykonanie następujących robót:
- roboty rozbiórkowe;
- wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne;
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie;
- wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej 10-12 cm na podsypce kruszywowej grub. 3 cm;
- wykonanie nawierzchni z kostki ostrzegawczej z wypustkami koloru żółtego na podsypce
kruszywowej grub. 3 cm – chodniki;
- wykonanie nawierzchni z płyt chodnikowych 50x50x7cm na podsypce cementowo-piaskowej grub.
3 cm – chodniki;
- ustawienie oporników kamiennych surowo łupanych 10x20 ławie betonowej C12/15 z oporem spoiny
wypełnione zaprawą cementową;
- regulacja wysokościowa krawężnika kamiennego wraz z wykonaniem nowej ławy betonowej C12/15;
- sadzenie drzew.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty
2023-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane