Przebudowa i rozbudowa budynku administracyjnego Inspekcji Weterynaryjnej w Gorlicach – etap 4.
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gorlicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00490685
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00490685/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-13 14:20
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c5be64e-5caa-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7381797707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00490685 z dnia 2023-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa budynku administracyjnego Inspekcji Weterynaryjnej w Gorlicach – etap 4.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gorlicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491898696
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 41 a
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 352-67-02
1.5.8.) Numer faksu: 18 352-67-02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gorwet@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/piwgorlice,m,306360,kontakt.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c5be64e-5caa-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zadania z zakresu ochrony zdrowia zwierząt oraz bezpieczeństwa produktów pochodzenia zwierzęcego w celu zapewnienia ochrony zdrowia publicznego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa budynku administracyjnego Inspekcji Weterynaryjnej w Gorlicach – etap 4.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c5be64e-5caa-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00490685
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00414728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IW/2/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Lokalizacja: Działka nr 2215/4 ul. Kościuszki 41A , 38-300 Gorlice
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac:
– położenie kostki brukowej ok 310 m , 80 mb obrzeży oraz przekopanie wyrównanie i posianie trawnika ok 200 m2, do wykonawcy należy dostarczenie wszystkich niezbędnych surowców kliniec, podsypka itd. Zlecający posiada kostkę brukową i obrzeża;
-wykonanie odprowadzenia wody opadowej ziemią z rynien spustowych z całego budynku do studzienki zanikowej wraz z jej przebudową i wykonaniem pokrywy z włazem długość odprowadzenia ok 75m;
-wymiana okuć blacharskich wymiana rynien i odmalowanie dachu na istniejącej części budynku;
-wykonanie na parterze istniejącego budynku ocieplenia posadzki wraz z wylewką , przebudowa ścian (wydzielenie sali konferencyjnej, dwóch pomieszczeń biurowych oraz łazienki z ubikacją)
–wykonanie instalacji elektrycznej, grzewczej oraz łazienki z ubikacją dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych (wg. uzgodnionego projektu)wraz z tynkami i malowaniem ścian i sufitów.
- odnowienie istniejącej części biurowej wymiana paneli podłogowych na płytki w pomieszczeniach biurowych, wykonanie wylewki wyrównującej oraz położenie płytek w korytarzu ,skucie schodów i wykonanie stropu ,wymiana drzwi wewnętrznych biurowych , przebudowa ścianek działowych, remont instalacji grzewczej wraz z przyłączem nowego pieca CO, remont łazienki –(wymiana płytek wykonanie ubikacji wg. uzgodnionego projektu ) wykonanie poprawek murarskich i odmalowanie ścian i sufitów
-wykonanie poprawek blacharskich i pomalowanie dachu na starej części budynku .
Pace obejmują dostawę i montaż drzwi biurowych wewnętrznych szt. 12 , wykonanie instalacji grzewczej wraz z grzejnikami, wykonanie wylewek wraz z ociepleniem-wygłuszeniem. Zlecający posiada piec CO.
-wykonawca ponosi koszty zakupu oraz transportu wszystkich potrzebnych do realizacji zadania materiałów budowlanych , oraz armatury i grzejników.
-wykonawca ponosi koszty zakupu i montażu klimatyzacji do wszystkich pomieszczeń biurowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45410000-4 - Tynkowanie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45442100-8 - Roboty malarskie
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465340,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane KOZBUD Krzysztof Kozioł
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381811057
7.3.3) Ulica: Lipinki 357
7.3.4) Miejscowość: Lipinki
7.3.5) Kod pocztowy: 38-305
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465340,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-20| 2023-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |